درباره اتصال دهنده ها

اتصال دهنده ها پایه و اساس توسعه صنعتی هستند. کیفیت اتصال دهنده ها به طور جدی بر کیفیت محصولات صنعتی تأثیر می گذارد. در واقع، این نه تنها صنعتی است. بسیاری از محصولات در صنعت از اتصالات جدا نیستند، که توسط طیف وسیعی از کاربردهای آن تعیین می شود. لو بایویوی، دبیر کل انجمن بین المللی تولید کنندگان قالب، سخت افزار و صنایع پلاستیک گفت که در پشت ساخت غول ها، همه آنها برای اتصال دهنده های کوچک ضروری است. اگر چه آنها شرکت کننده های کوچک هستند، آنها تأثیر حیاتی دارند.

علاوه بر استفاده نظامی از هوا و فضا، در داخل جاده های آهن، ماشین آلات ساختمانی، ماشین آلات نساجی، تجهیزات پزشکی، کاغذ سازی، سلاح، رادار، موشک، کشتی، توربین های بخار، مواد شیمیایی و دیگر محصولات غیرنظامی نیز استفاده می شود. در کشورهای خارجی، نه تنها در صنایع هواپیما و هوافضا، بلکه در صنایع مانند کشتی ها، اتومبیل، ماشین آلات، موتور، ماشین آلات نساجی و ابزار آلات نیز استفاده می شود. حتی در محصولات صنعتی سبک مانند دوربین ها، ماشین های دوختنی و مبلمان ترکیبی، از جمله آستین های ابریشم به طور گسترده ای استفاده می شود.

پیگیری کور در مورد منافع بازار، یک بار نیز یک بار، نامحدود نام تجاری را تغییر داد، بازار تسمه چینی به تدریج بسیاری از چیزهایی که مربوط به ساخت و ساز برند پدید آمده است: محصولات نام تجاری fasteners، شرکت های نام تجاری اتصال دهنده، اتصال دهنده های نام تجاری بازار. همچنین بخش های زیادی از بازار وجود دارد که شروع به ظهور می کنند، مانند آجیل و دندان. گسترش سهم بازار شرکت های برند موثر ترین اثبات میزان موفقیت شرکت های اتصال دهنده در ایجاد مارک ها می باشد.

کارشناسان معتقدند که برای شرکتهای چینی در چین متخصصان معتقدند که استاندارد سازی باید به طور مداوم ترویج توسعه شرکت و استفاده از استاندارد برای اندازه گیری توسعه خود انجام گیرد. با تغییرات سریع در حالت توسعه اقتصادی صنایع اتصال، شرکت ها باید در نظر داشته باشند که محصولات را تصفیه و تصفیه کنند، محتوای تکنولوژیکی بهبود یابد و مدل اصلی تولید گسترده ای تغییر کند.

دیده می شود تولید کنندگان اتصال دهنده های داخلی باید سرعت پیشرفت تکنولوژیکی را سرعت بخشند و در عین حال قدرت اتصال دهنده ها را در صنایع خاص افزایش دهند تا مناطق بازاریابی را باز کنند و توانایی آنها برای پاسخگویی به خطرات بازار افزایش یابد.