مزایای درج موضوع

به عنوان یک گیره نوع جدید، چرا درج موضوع بیش از سایر اتصالات است؟ سه مزیت اصلی آن وجود دارد.


a مقاومت در برابر سایش. به دلیل اینکه اکثر محصولات سیم پیچ را از فولاد تصفیه شده ساخته شده است، بنابراین سختی آن بالاتر است و سطح آن صاف است که می تواند به طور موثر گشتاور اصطکاک، سایش و اصطکاک را کاهش دهد. اگرچه گشتاور کاهش می یابد، گشتاور سفت و تنش پیچ افزایش می یابد. بنابراین، استفاده از اثرات و قابلیت های محصولات بتنی موضوع بسیار بهتر است.


ب مقاومت در برابر حرارت. طبق مواد مختلف، درج سیم پیچ می تواند با درجه حرارت متفاوت سازگار باشد. مشتریان ما محصول محصولات با کیفیت بالا را با مقاومت بالا مقاوم می کنند تا از خوردگی یا خراش جلوگیری کنند، که برای کارکرد عادی ماشین ها در محیط گرمایشی بسیار مهم است.

ج مقاومت در برابر خوردگی. اکثر محصولات درزگیر Threading ساخته شده از فولاد ضد زنگ است که می تواند توانایی قرار دادن موضوع در محیط های خاص و بدون درز اتصال اتصالات بین رشته insrt و ماشین آلات، دوره خدمات ماشین آلات همچنین. در برخی از مناطق خاص، مانند خارج از منزل، منطقه ساحلی یا جایی که دارای اسیدیته بالا است، مقاومت خوردگی محصولات بتنی موضوع بسیار مورد نیاز است.

d. به علت انواع مختلف و اندازه ماشین آلات، به منظور انطباق با دستگاه، مشتریان ما هنگام انتخاب سیم پیچ در نظر گرفته شده برای اندازه و نوع بوش را بررسی می کنند و همچنین شرایط محیطی را نیز باید در نظر گرفت. ماشین می تواند به خوبی کار کند، در خدمت دیگران و ایمن تر باشد.