ویژگی های کاربرد آستین پیچ خود ضربه زدن

برای برخی از مواد با قدرت سطح تماس کم، مانند: چدن، فلزات غیر آهنی (مس، سرب، روی، منیزیم)، پلاستیک، باکلیت، چوب و غیره، مواد فوق اغلب قادر به مقاومت در برابر نیروی کشیدن لازم، که باعث می شود پیچ در هنگام بارگیری یا تخلیه، هر بار که سختی مواد پایه کافی نیست، آن را به خود محصول به پایان رسید آسیب، افزایش هزینه صنعت و مشکل غیر ضروری است.

این صنعت برای حل این مشکلات در گذشته بیشتر از پیچ های بزرگ تر (یا ضخیم تر) استفاده می کرد. این روش درمانی هزینه ساخت را افزایش داد و نتوانست یک بار و برای همه آن ها را حل کند که عملاً رقابت پذیری بازار را کاهش داد. استفاده از "ITC خود بهره برداری bushings نخ" می تواند به طور کامل حل این مشکلات، در نتیجه کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت.

1) مواد: فولاد ضد زنگ (SUS303، SUS316)، فولاد کربن (فولاد برش سریع)

۲) فلزات غیر آهنی مانند مس، آلومینیوم، روی، منیزیم، پلاستیک و غیره. با توجه به قدرت کافی از مواد پایه، محصول به پایان رسید اغلب آسان به فروپاشی، که بر کیفیت محصول تاثیر می گذارد. استفاده از bushings خود بهره برداری می تواند محصول کیفیت را بهبود بخشد.

3) خود ضربه زدن به سیستم بوشینگ نخ نیاز به شیر موضوع در پیش، می توان آن را به طور مستقیم به مواد پایه پیچ به شکل سطح موضوع، و اندازه اصلی از موضوع است که شکسته شده است را می توان حفظ کرد. اقتصادی است. برای محصولات جدید، موضوعات را می توان اضافه قدرت، جلوگیری از پیچ از شل شدن، و بهبود درجه محصول (در کشورهای پیشرفته خارج از کشور، آن را به طور گسترده ای در صنعت خودرو استفاده می شود، سیستم حمل و نقل سریع، لوازم نظامی، لوازم خانگی، ماشین آلات ساخت و ساز، ماشین آلات اداری، محصولات الکترونیکی، و غیره، و توسط اکثر صنایع و تصویب انبوه به رسمیت شناخته شده است)

۴) مزیت بوشینگ های خود شنود این است که مواد نرم تر بدون در نظر گرفتن ضریب الاستیک نصب می شوند و به راحتی تحت تأثیر شرایط خارجی قرار نمی گیرند.

Self-Tapping Thread Insert