استفاده از سیم نخ را وارد کنید

استفاده از سیم درج موضوع بسیار گسترده است، برای مثال، ساخت قالب، ماشین آلات و صنایع فلزی تولید، تولید محصولات الکترونیکی و صنعت ساختمان و صنعت خودرو و صنعت نظامی، صنعت هوافضا، ناوبری، راه آهن با سرعت بالا ماشین آلات صنعتی، تولید محصولات گوشت و غيره که همه معمولا استفاده از قطعات از پیچ محکم نگاه داشتن.

درج سیم موضوع می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مهندسی شیمی ماشین آلات و تجهیزات استخراج و کشتی و وسایل نقلیه و دیگر تجهیزات جلوگیری از پیچ خوردگی در محیط مرطوب برای گره مدت زنگ زده برای حذف آسان برای نگهداری. درج سیم موضوع می توان برای حمل و نقل هوایی، هوا و فضا، نظامی، نیاز به ایمنی بالا عامل جلوگیری از پیچ شل. درج سیم موضوع می تواند برای ابزار دقیق و تجهیزات گران قیمت مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از آسیب به تجهیزات به علت پیچ.

استفاده از سیم درج موضوع در پیچ درونی در تعمیر آسیب دیده، به عنوان وسیله ای برای تعمیر موضوع، تاپیک های آسیب دیده می تواند به سرعت و کارآمد تعمیر. برنامه های کاربردی معمولی: پیچ سوراخ تعمیر بعد از دام از نقاط مختلف مهم مانند تزریق ماشین قالب پیچ سوراخ تعمیر. موتور سیلندر پیچ سوراخ تعمیر، و غیره.