اتصال دهنده الکترو گالوانیزه

پوشش روی به قیمت کم و آسان برای پردازش است. لایه های الکترو گالوانیزه برای اتصالات فولادی آنودایز شده و می توانند حفاظت الکتروشیمیایی را فراهم کنند. ضخامت لایه الکترو گالوانیزه عموما 5-12 میکرومتر است. پس از درمان بستر کرومات، عملکرد ضد خوردگی آن تا حد زیادی بهبود می یابد و می تواند در آزمون اسپری نمک خنثی 48-96 ساعت مقاومت کند. بنابراین، گالوانیزه شده است به طور گسترده ای در گیره رشته استفاده می شود.

گالوانیزه روی رایج ترین روش درمان سطح و تکنولوژی فرآیند تولید محصولات پیچیده است.

لایه الکترو گالوانیزه یک پوشش آند معمولی است که عمدتا برای بهبود مقاومت خوردگی سوبسترا استفاده می شود. با توجه به ضخامت پوشش نازک آن، عمدتا برای محافظت در برابر خوردگی سطح تحت شرایط محیطی عمومی استفاده می شود.

پس از درمان کریستوف، عملکرد ضد خوردگی آن تا حد زیادی بهبود می یابد و یک لایه الکتریکی روی بسیار عالی می تواند برای حفاظت از خنثی در فضای باز استفاده شود، اما عملکرد ضد خوردگی در فضای خشن صنعتی و آب و هوای ساحلی ضعیف است.

روش پوشش سطح روی روی گالوانیزه و فن آوری، هزینه کم، روند پایدار و قابل اعتماد، آسان برای استفاده. با این حال، ممکن است هراس هیدروژن به وجود آید، بنابراین بلافاصله بعد از الکترو گالوانیزاسیون، باید از آب بندی شود. علاوه بر این، مقاومت به اسید و قلیایی فقیر، زمان خوردگی کوتاه و حفاظت از محیط زیست کم.