نحوه انتخاب یک موضوع با کیفیت بالاتر.

همیشه گفته می شود که آنچه که شما خریداری کرده اید، در بازار فروش موضوع چقدر هزینه می پردازید، قیمت سیم های مختلف سیم پیچ متفاوت است. بعضی از مشتریان ممكن است فكر كنند كه آنها واقعا می توانند كیف با كیفیت بالا با قیمت پایین خریداری كنند اما در نهایت ماده ی پیچ های پیچیده SUS304 واقعی نیست یا دقیق بودن سیم فولادی ضد زنگ نمی تواند دوباره به استاندارد برسد و حتی بدتر از آن سیم پیچ نمی تواند نصب شده است. بنابراین، شما نیاز به خرید مقیاس فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا دوباره، که باعث می شود شما را بیشتر پرداخت و اتلاف وقت بیشتر، در نهایت، شما سود بسیار بیشتر از دست داده است، که واقعا شما را به مشکلات زیادی ناخواسته.

خرید باریک موضوع همانطور که خرید اقلام دیگر در Taobao که در آن محصولات به یک معتبر تقسیم شده و یک تقلبی بالا، مورد معتبر با قیمت بالا، شما یک تقلید بالا انتخاب کنید، شما هنوز هم می توانید از آن استفاده کنید. با این حال، همانطور که همه ما می دانیم، درج های رشته ای به طور گسترده ای در مهندسی، نظامی، هوا فضا و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گیرند که نیازمند محصولات بالایی هستند، اگر محصول مورد نیاز نمی تواند به استاندارد برسد، آن از بین می رود. بنابراین، چطور می توانیم با کیفیت بهتر وارد بخش های رشته ای شویم؟ لطفا نکات زیر را برای مرجع:

a اطمینان حاصل کنید که آیا مواد درج SUS304 است.

ب تست اینکه آیا موضوع خارجی بوشینگ در استاندارد بین المللی است.

ج بررسی کنید که دقیقا از سیم فولادی ضد زنگ به 6H می رسد.

د بررسی کنید که آیا سطح درج پیچ وجود دارد پاک شده است.

e رعایت عمق حفره بر روی تنگ

امیدواریم نکات ذکر شده در بالا برای شما مفید باشد، اگر می خواهید بیشتر بدانید، لطفا صفحه اصلی ما را به آدرس www.delicoil.com مرور کنید .

钢丝螺套.jpg