چگونه می توان غلاف رزوه ای را پس از نصب در سوراخ پیچ برداشت؟

غلاف رزوه دار اتصال دهنده ای با رزوه داخلی و خارجی با مقاومت بالا است که عمدتا در سوراخ پیچ برای محافظت از نخ داخلی مواد کم مقاومت در برابر سایش و خوردگی استفاده می شود. شنژن Jinyongan Industrial Co. ، Ltd. تعداد زیادی غلاف رزوه دار و ابزار نصب پشتیبانی ابزارهای جداسازی قطعات و غیره را تأمین می کند.

در طول فرآیند نصب غلاف رزوه ای ، به دلیل نیروی محوری بیش از حد آچار نصب بر روی غلاف رزوه ، غلاف رزوه شده دندان ها یا سگک ها را از بین می برد. یا غلاف رشته ای در سوراخ پیچ نصب شده است ، زیرا مدت زمان زیادی طول می کشد ، و غلاف رزوه تحت نیروی انبساط قرار گرفته است ، و باعث می شود که غلاف رشته ای نیروی انبساط را از دست داده و سست شود. سپس ، لازم است که از یک ابزار حذف غلاف رشته ای استفاده کنید تا آستین رشته ای سیم را از بین ببرید و یک غلاف جدید با موضوع نصب کنید.

روش از بین بردن غلاف رشته ای به شرح زیر است: ابزار جداکننده غلاف رشته ای را از بین ببرید و در سوراخ پیچ قرار دهید تا جدا شود و سپس با استفاده از یک چکش ابزار برش غلاف رشته ای را مرتب کنید و آن را به شدت بکوبید تا تیغه از بین برنده می تواند در غلاف رشته ای بریده شود ، سپس ابزار حذف را در خلاف جهت عقربه های ساعت بپیچانید تا زمانی که غلاف رشته ای پیچ خورده باشد.

Self-Tapping Thread Insert