مزایای درج موضوع

مزایای استفاده


.

طولانی مدت sevice. با توجه به مواد فولاد ضد زنگ قدرت نقطه که مدت خدمت موضوع نرم شود ده بار و یا صد بار بیشتر از قبل می توانید بالاتر، است. افزایش قدرت آن را تا به عنوان تهدید آمیز و موضوع اختلال

ب.

ارتباط را بهبود می بخشد. Abailable به قدرت نرم و یا کم مواد مانند: آلومینیوم، megnesium، آلیاژ فلز، چوب، پلاستیک، لاستیک و غیره، درج پیچ می تواند مانع از لغزش و یا آسیب.

ج.

گسترش سطح استرس. سیم پیچ برای ماشین نازک پایه که نیازمند ارتباط قوی و قطر نازک مناسب می تواند.

د.

بهینه سازی شرایط likage. پيوند زور و قدرت موضوع افزایش می یابد. با استفاده از سیم موضوع درج می توانید تفاوت از زمین موضوع و موضوع فرم به حداقل برساند. توزیع یکنواخت تنش ها ارتباط و استحکام شیشه و سایر مواد شکننده به سرامیک بكلت، در دسترس است که افزایش می دهد.

ه.

اثر ضد زنگ. شکستن ماشین که cauesd زنگ تا کاهش هزینه است که باید در تغییر جدید و گران قیمت ماشین, هنگامی که دستگاه مرطوب قرار داده است و فرسایش محیط بد استفاده می شود اجتناب از مواد و سطح صاف از نخ درج می توانید. موجود industriy های شیمیایی هوا و فضا، تجهیزات نظامی و شرایط دیگر که نیاز به امنیت بالاتر.

ج.

مقاومت در برابر سایش و حرارت و خوردگی. سطح صاف تر درج کن مدیون اصطکاک بین موضوع داخلی و خارجی کمتر است و مواد پیچ خوردگی و حرارت خسته با موفقیت می تواند مانع. به سوراخ موضوع است که مورد نیاز برای جدا و یا اغلب نصب شده تا طولانی مدت خدمت می کند.

g.

ضد حذفی و ضد پايگى. ساختار خود نقطه قفل می تواند پیچ بصورتی پایدار و محکم در سوراخ موضوع قفل هنگام مبتلا لرزش قوی و شوک. ماهیت قفل آن بهتر از دیگر دستگاه قفل است. ابزار و تجهیزات دقیق و با ارزش نیروگاه برق, تجهیزات نظامی, هوا فضا و شرایط دیگر که نیازهای امنیتی بالاتر در دسترس است.

ح.

تجهيزات را تسهیل میکند. وقتی اشتباه پردازش موضوع به نظر می رسد و یا تعمیر موضوع داخلی با استفاده از موضوع buhsing می توانید ماشین های نجات پس به عنوان را آن اجرا به طور معمول به طور معمول، که مقرون به صرفه است. مانند: موتور دیزل نساجی ویژه قطعات قطعات آلومينيومي، تراش و غیره، فقط در نصب سیم پیچ درج، آسیب دیده و یا ماشین را دور انداخته می تواند اجرای خوب دوباره.

من.

UNC UNF آلمانی. با پیچ نقطه انواع کویل سیم تغییر است بسیار آسان و راحت، مقرون به صرفه و prctical. قابل استفاده برای محصولات وارداتی و صادراتی.