کاربرد و مزایای استفاده از سیم درج

مجهز به سیم پیچ نوع جدیدی از اتصال دهنده ی رشته ای است که می تواند بعد از نصب محصول با دقت بالا داخلی دیتالاگر استاندارد مطابقت داشته باشد و عملکرد آن نسبت به موضوعی که از طریق ضربه مستقیم ساخته شده برتر است. با در نظر گرفتن نقش ورودی سیم به تدریج توسط شرکت ها به رسمیت شناخته شده است، طیف وسیعی از درج موضوعات سیم پیچیده تر شده است. نقش مؤلفه های سیم پیچ عمدتا در سه جنبه زیر برجسته می شود:

1. برای قرار دادن مقاطع استاندارد با مقاومت بالا، مقاوم در برابر سایش و با دقت بالا، قسمت اتصال سیم به قطعات مکانیکی فلز یا مواد غیر فلزی (مانند آلومینیوم، منیزیم و سایر مواد مهندسی نور آلیاژ) اعمال می شود. در بهبود قدرت سوراخ های پیچ بدن بدن کم، نقش ورودی سیم پیچ بسیار واضح است.

برنامه های کاربردی معمول: تابلوهای ولتاژ بالا، ماشین آلات هیدرولیک، تجهیزات جوشکاری، ماشین آلات تنباکو، ارتباطات مایکروویو، قطعات خودرو، تجهیزات جداسازی هوا، زغال سنگ، ماشین آلات برق، ماشین آلات نساجی و فیبر و مبلمان.

2.اطلاعات سیم پیچ در تعمیر موضوع پیچ داخلی آسیب دیده به عنوان یک روش تعمیر نایلون استفاده می شود و موضوع آسیب دیده می تواند به سرعت و به طور موثر تعمیر شود.

برنامه های کاربردی معمول: تعمیر قطعات مهم مهم بعد از بهره برداری، از جمله: تعمیر سوراخ رشته در قالب قالب تزریق، تعمیر سوراخ پیچ سوراخ موتور و غیره.

3. استفاده از آستین سیم متریک به تبدیل این سوراخ موضوع سوراخ، بسیار راحت و سریع است.

برنامه های کاربردی معمول: به علت مشکلات عرضه قطعات قطعات، واردات و یا موضوع های مکانیکی مکانیکی باید به موضوعات متریک تغییر داده شوند. استفاده از درج های سیم پیچ عمدتا در سه جنبه فوق دیده می شود. با توجه به عملکرد عالی تعمیر نخ ها در برنامه های کاربردی مهندسی، می تواند مقادیر استاندارد با مقاومت بالا، مقاوم در برابر سایش و با دقت بالا را ایجاد کند و کاربرد آن بیشتر و گسترده تر شده است. با به رسمیت شناختن تدریجی استفاده از موضوعات سیم در شرکت های صنعتی، طیف وسیعی از درج های سیم پیچ گسترده تر و وسیع تر می شود.