انتخاب بی نهایت و درج خودکشی

چگونه می توان بدون وارد کردن موضوع و ورودی های خودکاری را انتخاب کرد؟ هنگام نصب و برنامه، آیا باید انتخاب کنید که درج انتساب بدون درز یا درج خودکشی را نصب کنید؟ کدام نوع سرعت نصب سریع تر و راحت تر است؟

هر دو درجهای بدون درز و خودکاری، اتصال دهنده های با مقاومت بالا هستند. هنگامی که آنها را در حفره های پیچ از مواد مهندسی کم قدرت نصب شده، قدرت سوراخ پیچ می تواند افزایش یابد، و سوراخ پیچ می تواند در مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر حرارت و مقاومت در برابر خوردگی افزایش می یابد. همچنین می تواند عمر مفید حفره های سوراخ مواد کم مقاومت را ده ها یا حتی صدها بار افزایش دهد. در عین حال، هر دو نوع محصولات حفاظتی موضوع، عملکرد تعمیر موضوع است. هنگامی که سوراخ پیچ شده آسیب دیده است، می توان آن را برای تعمیر موضوعات استفاده کرد. علاوه بر این، قیمت ها از هم جدا نیستند.

درج گیره بدون درز یک نوع درج سیم پیچ است. این اتصال دهنده داخلی و خارجی رشته ساخته شده از مواد سیم فولادی ضد زنگ است که به طور دقیق زخم. شکل آن بهار مانند است. سه نوع درج سیم پیچ وجود دارد: دندان های مستقیم، نوع قفل موضوع و بدون نوع دسته دم. هیچ نوع دمپختی بدون درج دم نخواهد بود، سرعت نصب آن بسیار سریع است، هیچ جهت در نصب، در هر دو جهت نصب می شود و مراحل نصب تنها یک مرحله برای تکمیل نصب است.

درج ورود خود نوعی اتصال دهنده ی رشته ی پیچیده است، 302 نوع، 307 نوع، 308 نوع سه نوع وجود دارد، مواد آن از فولاد ضد زنگ و فولاد کربن دو است. نصب نیز بسیار ساده و سریع است. درج ورود خود به خود کار می کند thread self-tapping. لازم نیست که از شیر برای ضربه زدن به موضوع در طول نصب استفاده کنید و می توانید آن را به طور مستقیم با استفاده از ابزار نصب در سوراخ پیچ قرار دهید.