توسعه ی اتصال دهنده ها به طور ناگزیر از سوی صنعت ماشین پشتیبانی می شود

صنعت ماشین آلات یکی از کاربران اصلی اتصال دهنده ها است. توسعه اتصالات باید توسط صنعت ماشین آلات پشتیبانی شود. از آنجا که چین درک نسبتا دیرینه ای از اهمیت قطعات مکانیکی در صنعت ماشین آلات و عدم سرمایه گذاری برای مدت طولانی، کل صنعت دارای پایه ضعیف و قدرت ضعیف است. به طور خاص، با افزایش سطح کامپیوتر میزبان چین، تنگناهائی که اجزای مکانیکی در پشت میزبان باقی می ماند، به طور فزاینده ای ظاهر می شود. لو بیحوئی، دبیر کل انجمن بین المللی تولید کننده قالب، سخت افزار و صنایع پلاستیک، خاطر نشان کرد که در سال های اخیر، هر چند دولت حمایت های خاصی از جنبه های معرفی فناوری، تحول تکنولوژی، تحقیق و توسعه و غیره، در مقایسه با با تقاضای بازار فعلی و استانداردهای خارجی، هنوز اختلاف وجود دارد، که در موارد زیر ظاهر می شود: تعداد کمی از محصولات، سطح پایین، کیفیت ناپایدار، نرخ شکست اولیه بالا و قابلیت اطمینان ضعیف.

"اتصال دهنده ها بخش اصلی اساسی صنایع ماشین آلات هستند. توسعه صنعت ماشین آلات نیز تقاضای بیشتری برای محصولات اتصال دهنده می دهد." لو Baihui معتقد است که اتصال دهنده های استاندارد داخلی در حال حاضر همیشه بیش از حد عرضه، در حالی که اتصال دهنده های با درجه بالا (درجه حرارت بالا، خاص شکل، کامپوزیت تیتانیوم پلاستیک، اتصال دهنده با خواص خاص، و غیره) کمبود هستند، و آنها باید وارد . اداره دولتی ماشین آلات "اتصالات معمولی استاندارد" را به عنوان محصولات توسعه محدود و "اتصال دهنده های ویژه شکل قوی" به عنوان تشویق فعلی برای توسعه محصولات طبقه بندی کرده اند. اتصال دهنده های با قدرت بالا با بهبود سطح صنعتی سازی و پیشرفت تکنولوژیکی کشور، مصرف آن به تدریج افزایش می یابد.

بر اساس گزارش ها، در طی دوره 12 ساله پنج ساله، تعداد ماشین آلات ساختمانی مانند لودرها، بیل مکانیکی ها و غلطک ها به 6 میلیون دستگاه برسد و حجم فروش سالانه حدود 50 هزار واحد خواهد بود. بر اساس این برآورد، تقاضای سالانه برای اتصال دهنده های با قدرت بالا حدود 20،000 تا 30،000 تن است.