طراحی مواد و استفاده از موضوع سیم درج

ماده مفتول سیم مفتول به طور دقیق از الماس صیقل خورده و سرد از سیم فولادی ضد زنگ ساخته شده است.

شکل نخ سیم را وارد کنید: شکل سیم پیچ سیم نوع سیم سیم است. این موضوع در داخل دارد. اصل این است که یک اتصال الاستیک بین پیچ و رشته داخلی بدن پایه را برای از بین بردن خطای تولید موضوع و افزایش قدرت اتصال ایجاد کنید. دو نوع از درج سیم پیچ وجود دارد: نوع دندان مستقیم و نوع قفل موضوع. نوع قفل موضوع یک دایره یا چند حلقه از حلقه قفل چند ضلعی را بر اساس نوع معمول اضافه می کند و یک اثر محافظ و ضد سفت بر روی پیچ مونتاژ دارد.

قفل کردن سیم پیچ می تواند پیچ را در سوراخ رشته قفل کند. هنگامی که لرزش و شوک اعمال می شود، پیچ را نمی توان از بین برد و جدا، که بهتر از دستگاه قفل نرمال است. قرار دادن سیم پیچ قفل شده است بارها از جداسازی قطعات بدون کاهش گشتاور موضوع، بلکه قابلیت استفاده مجدد بالا.

تابع اصلی تسمه سیم پیچ این است که آنها را می توان به حفره های مختلف از انواع مختلف مواد مهندسی کم مقاومت مانند آلومینیوم، آلیاژ منیزیم، چدن، فایبر گلاس، پلاستیک و غیره، و می تواند یک دقت بالا موضوع داخلی که با استانداردهای بین المللی مطابقت دارد و قدرت اتصال بالا، ویژگی های ضد لرزه ای، ضربه و مقاوم در برابر سایش دارد، می تواند موضوع ماتریس حفاظت از استرس را گسترش دهد و عمر طول عمر بستر را گسترش دهد. علاوه بر این، درج می تواند به عنوان یک روش تعمیر نیز هنگامی که موضوع در قسمت پایه اصلی درگیر یا درهم پیچیده شود، به کار می رود، به طوری که باعث نگرداندن کلیه پایه می شود و نگهداری راحت، سریع و مقرون به صرفه .