ورودی خودکاری

کدام صنایع می تواند استفاده از خود را انجام دهد؟


درج انتگرال خود نوعی نوع درپوش نوعی پیچیده با شکاف یا سوراخ برش است که در آن انواع اسلات برش به طور گسترده در بسیاری از مناطق استفاده می شود. برای برخی از مواد، این درج رشته می تواند توانایی قفل کردن کامل و خاص را تشکیل دهد. اگر این نوع اسلات برش (302) کار نمی کند، معمولا توصیه می شود که از نوع 307/308 استفاده کنید که در برش مواد بسیار دشوار است. دو نوع از تیغه های خود سیم پیچ دارای دیوار بسیار ضخیم هستند و سه سوراخ دور وجود دارد با ظرفیت برش روی دیوار پراکنده است که مخصوصا برای موادی است که ضخامت آن کافی نیست.

به طور کلی، بدون نیاز به نصب ورق های خودکاری روی مواد نصب شده است، اما برای برخی از قطعات اتصال ویژه، به علت استاندارد بالا برای کشش و طراحی ویژه، درج خود نفوذ لازم است.

درج ورودی خودکاری یک نوع محصول است که تولید می شود و به طور محکم تحت عنوان ISO / TS16949 QS مورد آزمایش قرار می گیرد، و استفاده از درج ریش تراش خود را تقریبا در تمام فلز و محصولات پلاستیکی استفاده می شود. این محصولات برای موتورهای خودرو، وسایل نقلیه تجاری و تجاری، انتقال، صنایع هوا فضا، صنایع ریلی و غیره اعمال شده است و کیفیت آن هرگز مورد سوال قرار نگرفته است.

302 ورودی خودکاری

307/308 ورودی خودکاری