استاندارد بوش رشته

پس از قرار دادن موضوع نصب شده است، اثر تطبیقی محوری و شعاعی اتصال رشته به طور موثر بهبود می یابد. هنگام دریافت بار، انحراف زمین و زاویه موضوع موجود بین سوراخ پیچ و پیچ می تواند به طور موثر جبران شود، به طوری که هر موضوع دندان به خوبی چرخش می شود، سپس بار و استرس تولید شده به طور مساوی بر روی پیچ سطح هر موضوع دندانی باعث ایجاد غلظت استرس نمی شود. به محض این که پیش بار کاهش می یابد، اتصال پایدار می تواند برای اطمینان از تنگ شدن حفظ شود.

بوش رشته ای، همچنین به عنوان غلاف رشته شناخته می شود، یک نوع جدید از اتصال دهنده های رشته ای است. این نوعی از درخت و درختی است که از جنس غلطکدار داخلی و خارجی است که به طور دقیق از سیم فولادی ضدزنگ با سطح بالا و با مقاومت بالا و با سطح مقطع عرض الماس ساخته شده است. این یک ورق برای حفاظت از سوراخ های ریخته گری فلزات غیر آهنی است. آن را در سوراخ رشته یکی از قطعات متصل به داخل پیچیده شده و برای اتصال به یک موضوع داخلی مطابق با استانداردهای بین المللی شکل می گیرد. شکل شبیه به یک فنر کویل با سختی بالاتر و زبری سطح بهتر است.

غلاف رشته نوع جدیدی از گیره موضوع داخلی است، به نوع معمول و نوع قفل تقسیم شده است. این نوعی از درخت و درختی است که به طور دقیق از سیم فولادی ضد زنگ ساخته شده از الماس ساخته شده است. نوع قفل بر اساس نوع معمولی برای اضافه کردن یک حلقه یا چند حلقه از حلقه قفل است. غلاف رشته در سوراخ رشته مواد مهندسی کم مقاومت مانند آلومینیوم، آلیاژهای منیزیم، چدن، فولاد شیشه ای، پلاستیک و غیره تعبیه شده است و می تواند مقادیر M، MJ استاندارد با قدرت اتصال بالا، مقاومت در برابر ضربه، ضربه مقاومت و مقاومت در برابر سایش. و می تواند موضوع ماتریس حفاظت از استرس را گسترش دهد، عمر طولانی مدت ماتریس را طولانی تر می کند.