ژاکت استفاده می کند و برنامه های کاربردی دیگر کن

استفاده از سیم موضوع درج مواد فلزی یا غیر فلزی (مواد آلیاژی مانند آلومینیوم، منیزیم) در قطعات مکانیکی تشکیل مقاومت بالا، مقاوم در برابر سایش، با دقت بالا استاندارد موضوع داخلی. از نظر بهبود قدرت کم قدرت بدن کشیده سوراخ سیم موضوع درج بسیار آشکار است. تجهیزات سوئیچ ولتاژ بالا، هیدرولیک ماشین آلات، تجهیزات جوشکاری، ماشین های توتون و تنباکو، ارتباطات مایکروویو، قطعات خودرو، هوا جدایی گیاهان، ذغال سنگ، تجهیزات برق، ماشین آلات نساجی و شیمیایی فیبر و مبلمان، و غیره.

رگه ژاکت (همچنین به عنوان قرار دادن موضوع سیم شناخته می شود) تشکیل دقیق کویل سیم الماس برای موضوعات داخلی و خارجی متحدالمرکز با شعاعی منحنی نصب دستگیره در انتهای آن است. دولت آزاد رشته ای غلاف قطر داخلی رشته بزرگتر از آن کوه، نصب ابزار نصب به نصب دسته گشتاور آن قطر کویل سرب الاستیک قرارداد را پیشاپیش با موضوع اختصاصی زره پوش وارد می کند.

پیچ پیچ نصب: مته-شیر-به (نصب)-دستگیره فشار بر روی حفاری و بهره برداری کامل و بهترین موضوع و همان پردازش به نصب با استفاده از ابزار ویژه به منظور بهبود بهره وری کار. استفاده از سیم درج موضوع در پیچ درونی در تعمیر آسیب دیده، به عنوان وسیله ای برای تعمیر موضوع، تاپیک های آسیب دیده می تواند به سرعت و کارآمد تعمیر.