8 دلیل برای انتخاب موضوع درج شده است

1. عمر طولانی تر: به عنوان بوش رشته از فولاد ضد زنگ ساخته شده است، آن دارای سختی بالا است، که طول عمر thread پایه نرم تر از ده ها تا صدها بار افزایش می دهد؛ قدرت آن را افزایش می دهد، و همچنین از پدیده شلوار و دست و پنجه نرم ناشی می شود.

2. افزایش قدرت اتصال: اتصالات فولادی ضد زنگ می تواند برای آلومینیوم و منیزیم و سایر مواد آلی کم مقاومت کم استفاده شود، همچنین چوب، پلاستیک، لاستیک و سایر مواد با مقاومت کم به راحتی تغییر شکل، برای جلوگیری از لغزش سیم، دندان های اشتباه و دیگر پدیده ها.

3. سطح بلبرینگ را افزایش دهید: دهان از فولاد ضد زنگ می تواند برای قطعات بدن نازک استفاده شود که نیاز به اتصال قوی دارد بدون افزایش قطر سوراخ پیچ.

4. بهبود شرایط اتصال و افزایش ظرفیت تحمل و مقاومت خزش در اتصال رشته: استفاده از بوش رشته های فولادی ضد زنگ می تواند تغییر ارتفاع و پروفیل بین پیچ و سوراخ پیچ را از بین ببرد و بار را به طور مساوی توزیع، بنابراین بهبود تحمل ظرفیت و مقاومت اتصالات رشته ای و مقاومت خستگی. این می تواند به مواد شکننده مانند سرامیک، باکلی و شیشه ای مورد استفاده قرار گیرد و می تواند به طور موثر جلوگیری از تراشیدن.

5. ضد زنگ: مواد آستین رشته ای ضد زنگ ویژگی های خود و سطح آن بسیار صاف، در مرطوب، خوردگی و دیگر محیط های خشن، ماتریس را با زنگ زدن برای جلوگیری از از دست دادن نمی کند. میله های فولادی ضد زنگ می توانند در برنامه هایی که نیاز به عوامل بیمه ای بالا مانند مواد شیمیایی، هواپیمایی و تجهیزات نظامی دارند استفاده شود.

6. مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر حرارت و مقاوم در برابر خوردگی: به دلیل بالا بودن سطح آستین رشته ای از جنس استنلس استیل، اصطکاک بین نخ های داخلی و خارجی می تواند به طور موثر کاهش یابد، و همچنین مواد خود را با مقاومت در برابر درجه حرارت بالا مشخص می شود و مقاومت در برابر خوردگی. این را می توان در قطعات اغلب جداسازی شده و نصب شده و سوراخ های پیچ که اغلب چرخانده شده است برای افزایش عمر مفید آن استفاده می شود.

7. لرزه ای، ضد سایش: ساختار خاصی از آستین پیچ قفل می تواند پیچ در سوراخ پیچ در یک محیط لرزش و ضربه قوی، آن را نخواهد افتد، عملکرد قفل آن بهتر از دیگر دستگاه های قفل است. این می تواند برای تجهیزات ابزار دقیق و گران قیمت، و همچنین هوافضا، حمل و نقل هوایی، تجهیزات نظامی و سایر برنامه های کاربردی مورد نیاز فاکتور بیمه بالا استفاده شود.

8. تعمیر و نگهداری آسان: در مورد خطاهای ریختگی یا تعمیر موضوعات داخلی آسیب دیده، استفاده از درج موضوع باعث می شود جوانه زدن بستر و استفاده از پیچ های اصلی می تواند سریع و مقرون به صرفه باشد. نمونه های ساده مانند موتور دیزل، قطعات نساجی، قطعات آلومینیومی مختلف، ابزار تراش و غیره به علت آسیب پیچ سوراخ، تا زمانی که مجددا ضربه زدن، نصب مجموعه پیچ، قطعه های قطعه قطعه ای که دوباره متولد می شوند، از بین می روند.