اثر نصب یک درج موضوع در یک سوراخ موضوع ماشین چیست؟

اثر نصب یک درج موضوع در یک سوراخ موضوع ماشین چیست؟ به طور کلی، بسیاری از ماشین آلات شامل درج سیم پیچ، اثرات بتن چه هستند؟ بگذارید در مورد این بیشتر بدانیم.

a با توجه به فولاد با کیفیت بالا از فولاد نورد مقاوم در برابر حرارت و مقاوم در برابر خوردگی، زنگ زدگی، چسبیده شدن، خراشیدن می تواند اجتناب شود.

ب پس از نصب بتونه موضوع به سوراخ موضوع ماشین آلات، کویل را می توان در سوراخ محکم ثابت، سوراخ موضوع با دقت بالا، که به استاندارد بین المللی که تمام توانایی های آنها نسبت به سوراخ معمولی پیچیده تر است، تشکیل می شود.

ج هنگامی که به اشتباه پردازش سوراخ موضوع یا تعمیر موضوع داخلی آسیب دیده، ما معمولا سوراخ را بر اساس آسیب دیده گسترش، و نصب یک پیچ بزرگتر، اما در حال حاضر، ما نیاز به انجام این کار فقط با یک موضوع درج ، می توانیم سوراخ موضوع آسیب دیده را تعمیر کنیم، مهمتر از آن، هنوز هم می توان از پیچ اصلی استفاده کرد، بنابراین، با استفاده از سیم مچ گیر برای تعمیر حفره های ماشین آلات آسیب دیده، روش مناسب و آسان است.

د ورودی پیچ باعث ایجاد اتصال الاستیک میان پیچ و مهره می شود که می تواند تفاوت بین موضوع داخلی و خارجی را از بین ببرد تا به طور بارز بار بر روی هر سیم پیچ قرار گیرد و ثبات را برای کاهش ارتعاش برای تقویت موضوع داخلی، ظرفیت سیمان و مقاومت سیم پیچ همچنین.

e از آنجا که گیره موضوع از سیم فولادی با کیفیت بالا و مقاومت بالا ساخته شده است، بنابراین، بین پیچ و سیم پیچ کاهش می یابد، که می تواند نود درصد گشتاور ایجاد شده توسط اصطکاک را از بین ببرد، بنابراین، با کمترین گشتاور اعمال گشتاور، بزرگترین گشتاور محکم و نیروی کششی دریافت خواهد شد و پیچ شلاق خواهد شد در عین حال، در مقایسه با موضوع داخلی عادی جلوگیری از، قدرت ورودی موضوع در حفره سوراخ می تواند به طور چشمگیری افزایش یافته است، که صرفه جویی در هزینه و مقرون به صرفه است. ورودی خود قفل می تواند یک پیچ را در سوراخ موضوع بطور محکم قفل کند، حتی به لرزش و شوک منتهی می شود، شل نخواهد شد.