چه زمانی یک thread در دسترس است؟

درج موضوع نوعی نوع اتصال دهنده اتصال دهنده نوع جدیدی است که می تواند به مواد فلزی یا متالوئیدی تعبیه شود، شکل داخلی داخلی قابل تغییر با مقاومت بالا و مقاومت در برابر سایش، همچنین می تواند برای تعمیر موضوع آسیب دیده یا سفت شده استفاده شود. درج از سیم فولادی ضد زنگ شکل الماس با دقت بالا ساخته شده است، که موضوع داخلی و خارجی آن متمرکز است و یکی از انتهای آن دارای یک خمش شعاعی است.

در حالت آزاد، قطر سیم پیچ بزرگتر از سوراخ پیچ است، در طول نصب، گشتاور از ابزار نصب و راه اندازی بر روی دسته باعث قطر کویل قطب elastic به طوری که به سوراخ موضوع داخلی پیچ شده است که توسط شیر هماهنگ ساخته شده است، پس از نصب، بوشینگ به عنوان یک فنر بهار تولید می شود که باعث می شود کویل به طور جامد به داخل داخلی تعبیه شود، در نهایت، یک بتن رشته ای یک موضوع داخلی با دقت بالا است که در استاندارد بین المللی است.

تفاوت فشار بین پیچ و سوراخ چکان می تواند با کشش درجۀ نخ حل شود که سیم آن می تواند بار فشار را به طور مساوی بار کند. با توجه به قابلیت های مختلف یک ورودی پیچ، کویل را می توان به دو نوع - نوع فعال و بدون قفل بودن خود تقسیم کرد، که علاوه بر تمام قابلیت های آزاد در حال اجرا نوع خود قفل است، خود قفل یکی نیز قابلیت قفل است که تصمیم می گیرد توسط elasticit قفل چند ضلعی است که می تواند پیچ ​​را ثابت نگه دارد.

دامنه استفاده بتن به شرح زیر است:

a در مواد نرم با قدرت کم، مانند آلومینیوم، مگنیوم، چوب، پلاستیک، لاستیک و غیره، با سیم پیچ، قدرت اتصال می تواند بهبود یابد، برخی از مشکلات نیز می تواند حل شود، به عنوان مثال، سیم کشویی.

ب موجود در مواد ترد، مانند سرامیک، باکلیت، پلاستیک و غیره، با یک سیم پیچ، شرایط اتصال می تواند بهبود یابد تا از تکه تکه شدن جلوگیری شود.

ج موجود در دستگاه با بدن نازک، با یک سیم پیچ، منطقه تنش می تواند گسترش یابد.

د موجود در سوراخ موضوعی که اغلب به داخل و خارج پیچ می شود، با یک سیم پیچ، دوره سرویس سوراخ می تواند طولانی باشد.

e موجود در ماشین آلات در صنایع شیمیایی، حمل و نقل، وسایل نقلیه و صنایع معدنی، با سیم پیچ ، پدیده زنگ زده در محیط مرطوب می تواند اجتناب شود تا بتواند نگهداری آسان باشد.

f در شرایطی که ایمنی و امنیت در اولویت قرار دارد، مانند هوا فضا، هواپیما، نظامی و غیره، با یک کویل در دسترس است، می توان از پیچش پیچشی اجتناب کرد.

g موجود در تجهیزات گران قیمت مانند تجهیزات دقیق، دستگاه، با یک سیم پیچ، ماشین آسیب دیده که توسط پیچ شلاق ایجاد می شود می تواند اجتناب شود.

ساعت ماشین آلات موجود در ماشین آلات از بین رفته است که بوسیله سوراخ چاله ای آسیب دیده مانند بدن موتور، دستگاه نساجی، انواع قطعات آلومینیومی، ماشین تراش و غیره ساخته شده است.

123.jpg