چرا یک ورودی قفل کلید را به سوراخ موضوع نصب می کنیم؟

چرا ما از درج قفل کلید استفاده می کنیم؟

در مرحله اول، درج قفل کلید ، گیره موضوع با دقت بالا، بهترین انتخاب برای بهبود قدرت موضوع در میان اتصال دهنده های مختلف است، و مهمترین ویژگی آن است که بهبود قدرت نخ، بنابراین، قفل قفل کلید در دسترس برای محصولاتی که نیاز به موضوع سوراخ های با قدرت بالا، که می تواند ضد ضربه، مقاومت کششی از موضوع افزایش و جلوگیری از موضوع آسیب دیده است.

در مرحله دوم، قفل قفل کلیدی ساده ترین گیره برای نصب در میان گیره های مختلف است، مراحل نصب، حفاری، ضربه زدن، نصب، فشار دادن، به هر حال، هنگام فشار دادن درج، شما می توانید آن را به صورت مستقیم با سوراخ موضوع را به صورت دستی فشار دهید.

سوم، قفل قفل کلیدی را می توان به انواع فولاد و فولاد ضد زنگ تقسیم کرد و می توان آن را در بسیاری از مناطق استفاده کرد.


  Xinxiang Changling Metal Products Co.، Ltd یک شرکت حرفه ای تحقیق و توسعه است که تحقیق، تولید و فروش سنسورهای الکتریکی فیلتر اتوماتیک، بخاری، سنسور فشار، فیلتر هوا نگهدارنده هوا، درج سیم پیچ (thread bushing) و ابزارهای همگن است. Changling Metal یکی از تولید کننده اصلی و تامین کننده نصب و راه اندازی خودکار خودرو بوده و برای بسیاری از شرکت های خودرو داخلی و خارجی فیلتر شده است.

چرا ما تامین کننده عمده برای بسیاری از شرکت های تجاری است که ما صادقانه با مشتریان ما در خانه و خارج از کشور با همکاری اصول همکاری طرفداران همکاری می کنیم. در سال 2010، شرکت ما به عنوان تولید کننده واجد شرایط توسط بسیاری از شرکت های طبقه اول ملی تعلق دارد. در مقایسه با همتایان ما، محصولات ما با کیفیت بالاتر تولید می شود که توسط دستگاه های CNC تولید می شود، تولید روزانه دو صد هزار تن است و ظرفیت تولید و تکنولوژی ما نسبت به همتایان ممتاز برتر است و به میزان زیادی به تولید کمک می کند.

    

هدف ما ارتقاء حرفه ای و ایجاد نام تجاری است و هدف مدیریت ما کیفیت برتر و قیمت قابل اعتماد است. ما می توانیم به شما اطمینان دهیم که ما همیشه محصولات شما را با بهترین کیفیت و خدمات ابعادی با روحیه صداقت، گسترش و راندمان بالا ارائه خواهیم داد.

keysert-6.jpg