درج های سیم پیچ اغلب برای تعمیر اسلایدهای پیچ استفاده می شود

درج های سیم پیچ اغلب برای تعمیر اسلایدهای پیچ استفاده می شود، چرا که بسیاری از پیچ های مورد استفاده در آلومینیوم یا آلیاژهای منیزیم مس اغلب به دلایل مختلف پیچ اسلحه دارند. این وضعیت احتمالا به قطعات مکانیکی منجر خواهد شد. نمی توان استفاده کرد، سپس بر تولید تاثیر می گذارد.

به منظور کاهش مشکلات فوق، ما باید هنگام نصب برسهای سیم سیم پیچ، جزئیات بیشتری را در نظر بگیریم. ، بیایید نگاهی به آن بیاندازیم.

 

(1) قبل از نصب، لازم است که سوراخ پیچ و سیم را به طور مکرر تمیز کنید تا ناخالصی ها را در نخ ها از بین ببرید.

هنگام نصب، از ابزار نصب ویژه استفاده کنید، هیچ نیروی محوری نباید برای جلوگیری از پدیده "اختلال" استفاده شود؛

(2) (3) اگر سوراخ پیچ ها یک سوراخ کور باشد، برای جلوگیری از مواد غیر ضروری باید دسته نصب شده شکسته شود.   

(4) پس از نصب، حذف سیم در هر شرایطی قابل استفاده مجدد نیست؛ ؛

(3) پس از برداشتن سیم، برش سوراخ پایه باید تمیز شود و سوراخ پیچ باید قبل از نصب سیمهای مجدد نصب شده باشد.

(4) برای نصب سیم پیچهای سیم، در اینجا مقدمه مزایای مربوط به سیمهای سیم پیچ، با هم به درک است.

درپوش سیم پیچ بر روی اسلاید پیچ خورده است، که رشته داخلی فولاد ضد زنگ را تشکیل می دهد و به عنوان یک دست و بدون لغزش عمل می کند. بعضی از تولید کنندگان می خواهند این اشتباه را تصحیح کنند زیرا سوراخ خیلی بزرگ است. در این مورد، ممکن است از یک پرانتز فولادی استفاده شود. این همچنین به ارائه موضوعات داخلی فولاد ضد زنگ حرفه ای کمک می کند.

بعضی از قطعات ماشین در طول فرایند کاری ارتعاشات بزرگی ایجاد می کنند که تاثیر زیادی بر روی اتصالات اتصال و احتمال خم شدن پیچ ها دارند. استفاده از یک غلاف رشته می تواند مقاومت ضربه و ارتعاش پیچ را بهبود بخشد و پیچ را کاهش دهد. و کت چرم دارای مقاومت در برابر خوردگی خوب است و می تواند برای طیف گسترده ای از مواد و محیط ها برای اطمینان از مناسب بودن و عملکرد آن استفاده شود.   

ویژگی های سیم پیچ خود را که ما نمی دانیم چیست؟ هرچند انواع مختلفی از درج های سیم پیچ وجود دارد، اما همه آنها دارای ویژگی های اصلی زیر هستند:

(1) به طور کلی ساخته شده از فولاد carburized (99٪ از کل محصول). همچنین می تواند از سیم های رشته ای یا فلزات غیر آهنی ساخته شود.

(2) محصول باید حرارت داده شود. فولاد ضد زنگ فولاد ضد زنگ باید carburized، و درج های فولادی رشته باید محلول جامد سخت است. به منظور دستیابی به خواص مکانیکی و عملکرد پیچ های خودکاری برای برآوردن نیازهای استاندارد.

(3) تولید با فرآیند سرد سرد. ماشین های سرامیکی با سرعت بالا و ماشین آلات با سرعت بالا سیم نورد و یا دستگاه های نورد سیار با سرعت بالا توصیه می شود برای اطمینان از کیفیت محصول. در نتیجه سر پیچ خودکاری که تولید می شود تشکیل شده و کیفیت موضوع بالا است.

(1) سطح محصول نیاز به درمان سطح حفاظت، به طور کلی درمان آبکاری. برخی از محصولات نیاز به درمان فسفات (فسفاته) روی سطح دارند. مانند: پانل های دیواری پانل خود را اغلب فسفات می کنند.

(5) محصول دارای سختی سطح بالا و سختی هسته خوب است. به این معنی است که "درون داخلی نرم تنها" است. این یکی از ویژگی های اصلی الزامات عملکرد درج های فولادی است. اگر سختی سطح پایین باشد، به پایه نمی شود. اگر هسته دارای ضخامت ضعیف باشد، پس از شکستن آن نمیتواند استفاده شود. بنابراین، "بیرونی بیرونی داخلی" الزام است که پیچ های خودکاری مطابق با الزامات عملکرد باشد.

محدوده کاربرد درجهای سیم:

1. خواص مکانیکی، به ویژه الزامات استحکام مواد وارد شده فولاد رول؛

2، الزامات شرایط کار بر مقاومت خوردگی مواد؛

3. الزامات دمای کار بر روی مقاومت در برابر حرارت (مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و مقاومت در برابر اکسیداسیون) مواد؛

4. الزامات عملکرد پردازش مواد در قالب فرآیند تولید.

پس از شناخت ویژگی ها و گستره کاربردی درجهای رشته، متوجه خواهیم شد که ویژگی های یا برنامه های بسیار زیادی وجود دارد که ما نمی دانیم.