درج موضوعات سیم می تواند پدیده تمیز کردن موضوع را تعمیر کند

پس از اینکه ماشین یا قالب یا بعضی از محصولات دیگر برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار می گیرد، سوراخهای موضوع در دستگاه یا محصولات قالب، اجتناب ناپذیر می شوند. تجزیه و تحلیل علل خاص آن عمدتا شامل موارد زیر است:

1. سوراخ سوراخ داخلی سوراخ سوراخ کردن توسط ذخیره سازی ناقص یا تعمیر و نگهداری دستگاه و یا قالب ایجاد می شود.

2. استفاده نامناسب منجر به سلب کردن موضوع در دستگاه یا قالب می شود، زیرا در برخی از دستگاه ها، نیاز به حذف و نصب مکرر، به ویژه محصولات قالب، ممکن است یک قالب چند بار در روز جایگزین شود و شخص نصب بیش از حد بی دقتی است و باعث می شود سوراخ پیچ در موضوع داخلی شکسته شود.

3. با توجه به عوامل محیطی، استفاده از محصول از محیط بسیار مرطوب است و یا درجه حرارت بسیار بالا است که منجر به آسیب به موضوع می شود.

البته، دلایل متعددی برای آسیب دندانها وجود دارد، و تحلیل اصلی در اینجا سه امتیاز فوق است. هنگامی که موضوعات یک ماشین یا یک قالب آسیب دیده است، چگونه باید آنها را پردازش کرد؟

در واقع، روش مقرون به صرفه ترین برای آسیب پیچ پیچ است که نصب درج موضوع است. چهار نوع از درج موضوع وجود دارد: درج موضوع، درپوش خودکاری، درج بدون درز، و keensert. این چهار نوع از درج های رشته را می توان برای تعمیر سوراخ رشته سیم کشویی با انتخاب یک نوع از نصب استفاده می شود. البته، این نیز موثر ترین روش برای دست زدن به نخ های پیچ در قالب های مکانیکی است.