آیا پس از نصب درج موضوع، هیچ تاثیری روی موضوع آلومینیوم وجود ندارد؟

پس از نصب درج موضوع، آیا روی رشته آلومینیوم تاثیر می گذارد؟

در حال حاضر صنایع بسیاری در رابطه با آلومینیوم با استفاده از فولاد ضد زنگ درج شده است تا قدرت اتصال سوراخ چرم را افزایش دهد و آیا واقعا کار می کند؟ در حال حاضر اطلاعات بیشتر در مورد وارد کردن سیم را بدانید.

برای تجهیزات دقیق در صنعت نظامی، هوا فضا و صنعت ارتباطات مدرن، لازم است که کیفیت تجهیزات را کاهش دهیم، در عین حال، پراکندگی گرما باید تضمین شود، طراحان معمولا مواد آلومینیومی را به جای فلز سیاه در طراحی ساختاری می گیرند، اما معایب بسیاری وجود دارد هنگام استفاده از مواد آلومینیومی که قدرت آن کمتر از فولاد است و مقاومت اتصال پایین تر بر روی استفاده تاثیر می گذارد. به علت نرمی آلومینیوم، موضوع در برخی از قطعات مورد نیاز برای نصب و اغلب حذف شده است، آسان می شود آسیب دیده، گاهی اوقات ممکن است باعث شکست از بین بردن ماشین است. بنابراین حل مسئله اتصالات موضوع آلومینیومی مسئله مهمی است. درمان گرایش پذیری یا اضافه کردن عوامل آلیاژ برای افزایش مقاومت آلومینیوم ایده خوبی است، اما برای برخی از موضوعات که نیاز به قابلیت اتصال بالاتر را دارد، هنوز کافی نیست .

آستین سیم فولادی ضد زنگ، همچنین به عنوان سیم پیچ یا بتمن موضوع شناخته شده است، پس از سرد نورد، به سیم پیچ متصل شده است، که می تواند 90 درصد مشعل را که توسط اصطکاک روی پیچ کاهش می یابد را کاهش دهد به طوری که برای به دست آوردن حداکثر گشتاور قبل از تشدید و نیروی کششی با حداقل گشتاور گشتاور را از بین ببرد و از پیچ خوردن جلوگیری کند، در عین حال با استفاده از درج درج در محیط حرارت بالا می تواند فشارهای گرما را کاهش دهد و از چسبیدن یا آسیب جلوگیری کند و دقت موضوع می تواند به 6H یا 5H برسد. آزمون نشان می دهد که نخ درج می تواند موضوع داخلی را به طور موثر محافظت و به طور چشمگیری بهبود ویژگی های مکانیکی از موضوع داخلی، که دوره خدمات طولانی، زمانی که پیچ یک سیم پیچ به سوراخ موضوع آلومینیوم،

11.jpg

free-running-23.jpg