چگونه می ما شناسایی درج موضوع با کیفیت بهتر

   آن همیشه گفته است که آنچه شما را خریدم چقدر شما، در پرداخت می شود سزاوارموضوع درجبازار، قیمت سیم درج موضوع متفاوت است. برخی از مشتریان ممکن است ذهن fluke که آنها واقعا می تواند خرید سیم پیچ با کیفیت بالا در قیمت های پایین تر اما در نهایت، مواد داخل پیچ SUS304 واقعی نیست، یا دقیق سیم فولاد ضد زنگ نمی reeach استاندارد، حتی بدتر، سیم پیچ نصب نمی شود. بنابراین، شما نیاز به خرید استیل پیچ درج با کیفیت بالا دوباره, که باعث می شود شما بیشتر پرداخت و خیلی بیشتر اتلاف زمان، سرانجام، شما از دست داده سود بیشتری که واقعا شما را ناخواسته بسیار مشکل.

موضوع نقطه خرید است نه به عنوان همان خرید موارد دیگر در Taobao که محصولات قرار است به یکی از معتبر و بالا تقلید یک، مورد معتبر در قیمت بالا، تقلید بالا است یکی را انتخاب می کنید، شما هنوز هم می توانید استفاده از آن. همانطور که همه ما می دانیم، با این حال، درج کن به طور گسترده ای در مهندسی, نظامی, هوا فضا و دیگر معادن که خواستار بالاتر است، اگر محصولات مورد نیاز نمی تواند رسیدن به استاندارد، آن weeded می کند استفاده می شود. بنابراین، چگونه درج موضوعی با کیفیت بهتر را خرید ما? لطفا راهنمایی زیر مراجعه کنند:

احمد مطمئن شوید که آیا مواد قرار دادن SUS304 است.

ب تست که آیا موضوع خارجی نقطه در استاندارد بین المللی است.

ج بررسی کنید که آیا دقت سیم استیل می رسد حسين 6

d. بررسی کنید که آیا سطح پیچ درج پاک است.

ه رعایت عمق شکاف در تنگ.

امید نکات ذکر شده در بالا هستند بسیار مفید است برای شما، اگر شما می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر, لطفا فهرست صفحه اصلی ما:www.delicoil.com.

钢丝螺套.jpg