ابزار نصب برای آستین اسکرو سیم پیچ

ابزار نصب برای نصب سیم فولادی Lo مجموعه ای از سیم فولادی Lo مجموعه در سوراخ رشته، اصل کار آن است که پیچ فولادی را از طریق یک موضوع راهنمای، تحمیل انقباض قطر باعث می شود پیچ ​​فولاد به سرعت به پایین، تقسیم به دو نوع آچار نصب دستی و نیمه اتوماتیک.

آچار دستی دستی از راهنمای سیم فولادی استفاده می کند Lo مجموعه های پیچ به سوراخ رشته بدن ابزار، به نوع ساده نوع آچار دستی نصب و نوع سوکت نصب دستی آچار نیمه اتوماتیک آچار نصب و راه اندازی نیمه اتوماتیک آچار به پنوماتیک و برق دو، با راندمان بالا، موقعیت سریع و دقیق از ویژگی های نصب، مجموعه دسته ای از سیم فولادی مارپیچی یا در خط مونتاژ با استفاده از یک جعبه ابزار کلی، ابزار جعبه شامل نصب آچار، شیر مخصوص، دستگاه رانش خودکار، آستین کمی از جعبه و آستین حمایت از محاکمه است.

تولید کننده و فروش فنر اتوماتیک، سنسور الکترونیکی، سنسور فشار، شاخص نگهداری فیلتر هوا، فولاد پیچ ​​و ابزارهای ویژه به عنوان یکی از شرکت های تولید، حرفه ای مدرن Xinxiang شهر Changling شرکت محصولات فلزی، آموزشی ویبولیتین است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اطلاعات سیم پیچ فولادی، می توانید با شماره تلفن ما تماس بگیرید: تماس با: مدیر یان تلفن: 86-15993028285 QQ: 314758360 فکس: 0086-0373-5735218

19.jpg

扳手 .jpg

螺杆 式 安装 工具 .jpg