درج کوچک موضوع، استفاده بزرگ

چگونه یک موضوع درج شده برای نگهداری و تعمیر و نگهداری استفاده می شود؟ بسیاری از قطعات ماشین آلات نیاز به اتصال از درج پیچ، اما گاهی اوقات، محصولات ما ماشین آلات نیز شکسته، و زمان استفاده از سیم ورودی است. یک سوال این است که چگونه برای تعمیر یک ماشین با درج رشته ؟

اول، بوشینگ موضوع را می توان برای تعمیر و نگهداری استفاده کرد، مانند: موتور دیزل، انواع قطعات آلومینیومی، ماشین تراش و سایر قطعات ماشین آلات که می توانند به دلیل اینکه یکی از سوراخ های آن آسیب دیده باشد، آسیب دیده است. دوباره.
نصب یک کویل بسیار آسان است، پس از حفاری و حفاری، می توانید درج رشته را مستقیما به سوراخ پیچ کنید.
بشنج موضوع یک اتصال دهنده نوع جدیدی است که شامل درج های آزاد و درگیر قفل خود است که از دقت بالا و سیم فولادی ضد زنگ شکل الماس ساخته شده است.

نوع خود قفل دارای یک یا دو کویل بیشتر از نوع در حال اجرا آزاد است. درج مطلب به طور گسترده ای مورد استفاده در هوافضا، نظامی، حمل و نقل، ابزار، لوازم الکتریکی، حمل و نقل، پمپ آب، فیبر شیمیایی، مهندسی شیمی، معماری، متالورژی و دیگر صنایع .
پس از نصب بوته موضوع، سوراخ موضوع به یک موضوع با دقت بالا که توسط استاندارد بین المللی به رسمیت شناخته شده است و قابلیت های آن برتر از موضوعی است که توسط یک ضربه زده شده است.

  Changling Metal عرضه کننده حرفه ای و سازنده تولید درج های رشته ای است.

نمایشگاه کانتون

AC490390EC98A373629807622BC80368.jpg