برخی نکات درباره Spanner

بعضی از نکات در مورد دندانه دار کردن


همه ما ممکن است قابلیت کشش را شناخته باشیم، اما اکثر ما ممکن است برخی از چیزهای بی اهمیت و جزئیات کوچک دندانه دار را بدانیم. درحالیکه بخش خرید ما از کارخانه ما جفت های خریداری کرده است، در عین حال، لازم است که روش استفاده را بدست آوریم، و اجازه دهیم بعضی جزئیات بیشتر درباره این کلید را در اینجا بخوانیم.
یک دنده شامل اهرم و سر است که برای پیچ کردن پیچ، مهره و اشیاء دیگر که سخت است توسط دستها چرخانده می شود مورد استفاده قرار می گیرد. عموما از فولاد کربنی یا فولاد مولیبدن استفاده می شود، اما دندانه دار با کیفیت بالاتر از کروم ساخته شده است فولاد آلیا وانادیوم با قابلیت اطمینان بالا، مقاومت در برابر خوردگی و تمیز کردن آسان. اندازه آن بستگی به طول دندانه دار شدن دارد و یک دنده می تواند به طور گسترده ای با توجه به شکل، استفاده و ساختار متفاوت مورد استفاده قرار گیرد. اسپنر عمدتا برای کشیدن یا پیچاندن پیچ یا مهره استفاده می شود، البته می توان آن را برای دفاع از خود استفاده کرد :)
نوع چرخ دنده:

دکمه a.Socket

دکمه سوکت شامل سوکت با اندازه های مختلف و اهرم یا نوار کشویی است، علاوه بر این، اندازه سوکت شامل متریک و اینچ، سوئیچ داخلی آن شش ضلعی است که برای کار وظیفه سنگین تر در دسترس است.

222.jpg


دکمه b.Box

کلید کشویی همیشه برای خم کردن پیچ در ابتدا و در نهایت سفت کردن استفاده می شود.

555.jpg
سیگنال باز کن

به طور کلی، شش تا ده قطعه شامل یک مجموعه، همچنین شامل متریک و انواع اینچ.

444_副本.jpg

بعضی از راهنمایی برای استفاده از دکمه

a با استفاده از دکمه مناسب با اندازه مناسب

ب هرگز از دکمه باز استفاده نکنید تا پیچ را در ابتدا بچرخانید و یا در نهایت سفت شدن.

c اگر تغییر شکل دکمه باز باز شود، یکی را تغییر دهید.

این ها راهنمایی در مورد کلیدواژه هستند، امیدوارم بتواند کمی کمک کند.

Changling Metal متخصص در تولید درج موضوع و موارد مربوطه، استقبال از همه پرس و جو دوستان است. وب سایت ما: www.delicoil.com.