طبقه بندی و کاربرد آچار ها

معرفی مختصر

آچار درج آرم: همچنین به عنوان "ابزار درج سیم پیچ" شناخته شده است یک ابزار ویژه استفاده می شود برای نصب (یا حذف) قرار دادن سیم سیم پیچ. درج سیم پیچ (همچنین به عنوان بشکه، موضوع غلاف، موضوع sitao، بشکه فولاد ضد زنگ شناخته می شود) استحکام بالا، دقت بالا، الماس سیم فولاد ضد زنگ از سیم فولاد ضد زنگ صاف است. برای دقت بالا موضوع داخلی و خارجی tongxinti، می تواند موضوع استاندارد شکل، بسته مارپیچ می تواند یک موضوع داخلی با دقت بالا مطابق با استاندارد بین المللی، خواص آن بهتر از موضوع بهره برداری است. ورودی سیم پیچ به قفل معمولی و پیچ می شود، می تواند در مواد فلزی یا غیر فلزی (مواد آلیاژ منیزیم آلومینیوم منیزیم، چدن، سرامیک، چوب، پلاستیک، لاستیک، باکلیت و دیگر مواد کم مقاومت) به شکل استاندارد ، موضوع داخلی MJ، و می تواند استرس را توزیع و محافظت از موضوع ماتریس.

طبقه بندی

سیم پیچ آجری قرار داده شده است به تقسیم: آچار وارد سیم پیچ (همچنین به عنوان ابزار سیم پیچ درج ابزار شناخته می شود) سیم پیچ آچار وارد شده (همچنین به عنوان ابزار سیم پیچ ابزار شناخته می شود)

روش کاربرد

آچار را با یک آچار وارد سیم پیچ نصب کنید، بشکه را فشار دهید تا سوراخ پیچ را بزنید تا فاصله بین آستین پیچ و قطعه کار قطعه بیشتر از 1/4 تا 1/2 دور باشد. رها کردن رها کردن نوک کشنده را به کنگل انبوه بچرخانید، به محکم فشار دهید تا دسته را نگه داشته و برای تخلیه بشکه چرخش آن را به عقربه های ساعت ببرید.

扳手.jpg