استفاده از موضوع درج می تواند کیفیت قالب های مکانیکی را بهبود بخشد

ورودی سیم (همچنین نامیده می شود غلاف رشته، به اختصار به عنوان sitao) مواد جاسازی شده توسعه یافته برای حفاظت از سوراخ های سوراخ فلزی رنگی و مناسب برای اتصالات رشته است. پیچ در سوراخ پیچ یا مهره تنظیم شده است، اثر کاهش نیروی نامناسب دندان های رشته ای و لرزش ضربه، می تواند مقاومت خستگی موضوع را بهبود می بخشد، مقاومت در برابر سایش و خوردگی نخ را کاهش می دهد. عمر مفید پیچ ​​پیچ را ادامه دهید


1. عمر طول عمر: به دلیل اینکه سیم مورب یک ماده فولادی ضدزنگ است، دارای سختی بالاتر است، که زندگی دهان نرم تر را از ده ها تا صدها بار افزایش می دهد؛ قدرت خود را افزایش می دهد، همچنین از دست و پنجه نرم می کند، پدیده هرج و مرج بوقلمون رخ می دهد.

2. افزایش قدرت اتصال: می توان آن را برای مواد آلیاژ نرم و کم مقاومت مانند آلومینیوم و منیزیم، چوب، پلاستیک، لاستیک و دیگر تغییر شکل آسان و مواد کم مقاومت، استفاده از لغزش، دندان نادرست و غیره استفاده کنید.

3. سطح نیرو را افزایش دهید: می توانید از آن برای درخواست یک دستگاه بدن نازک با اتصال قوی بدون افزایش قطر سوراخ پیچ استفاده کنید.

4. بهبود شرایط اتصال، افزایش ظرفیت تحمل اتصال رشته و قدرت خستگی: با استفاده از سیم فولاد می تواند یک پیچ پیچ و انحراف پیچ سوراخ بین زمین و نوع دندان را حذف، بار توزیع توزیع یکنواخت، به طوری که برای بهبود تحمل ظرفیت اتصال رشته و مقاومت خستگی. این را می توان برای چسباندن مواد سخت شکننده مانند سرامیک، چوب الکتریکی و شیشه استفاده کرد. پیشگیری موثر از تقسیم بندی.

力矩示意图.png