قرار دادن موضوع در سه ناحیه به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد

درج موضوع به طور گسترده ای شناخته شده فن آوری برای تعمیر موضوعات و بهبود قدرت موضوع توسط افراد در خانه و خارج از کشور تا کنون است.

برای تعمیر موضوع داخلی آسیب دیده، به شیوه سنتی، اتخاذ جوشکاری یا بزرگ کردن سوراخ موضوع، و با قرار دادن موضوع، زمان صرفه جویی بیشتر و کارآمد تر خواهد بود.

در حوزه جهان، استفاده از موضوع سیم مایع معمولا در سه حوزه استفاده می شود:

مونتاژ: بتونه پیچ برش را به فلز یا مواد فلزی متصل می کند تا یک موضوع داخلی با مقاومت بالا، مقاومت در برابر سایش بالا و قابلیت تعویض باشد. نصب ورق روی آلومینیوم، برنج، تیتانیوم، آلیاژ مگنزیم، پلاستیک، تخته چگالی و سایر مواد پروژه با قدرت کم می تواند به طور چشمگیری باعث افزایش مقاومت درونی و مقاومت در برابر سایش شود.

تعمیر و نگهداری: هنگامی که کشف اشتباه پردازش از موضوع یا تعمیر موضوع داخلی آسیب دیده، با درج رشته، سوراخ آسیب دیده می تواند همان همان اصلی است که بدون وزن بیشتر است، که ارزان تر است، به این ترتیب، پیچ اصلی می تواند ادامه استفاده شود ، که ممکن است استاندارد تکنولوژیکی را در بر داشته باشد.

تعویض پذیری: با سیم پیچ، سوراخ سوراخ متریک یا اینچ می تواند به نوع دیگر، بسیار راحت، سریع، مقرون به صرفه، در دسترس برای محصولات وارد شده و صادرات مبادله شود.

Changling Metal متخصص در تولید انواع thread inserter، استقبال از تمام سوالات دوستان است.

free-running-02.jpg