مزایای استفاده از یک موضوع سیم چیست؟

1. عمر طول عمر: به دلیل اینکه سیم مورب یک ماده فولادی ضدزنگ است، دارای سختی بالاتر است، که زندگی دهان نرم تر را از ده ها تا صدها بار افزایش می دهد؛ قدرت خود را افزایش می دهد، همچنین از دست و پنجه نرم می کند، پدیده هرج و مرج بوقلمون رخ می دهد.
2. افزایش قدرت اتصال: می توان از مواد آلی کم مقاومت مانند آلومینیوم و منیزیم، چوب، پلاستیک، لاستیک و سایر مواد مقاوم در برابر تغییر شکل آسان استفاده کرد و از لغزش لغزش، دندان غلط و غیره استفاده کرد.

3. افزایش سطح استرس: اجزای بدن نازک که می تواند برای اتصال قوی بدون افزایش قطر سوراخ پیچ استفاده شود، مورد استفاده قرار می گیرد.

4. افزایش ظرفیت و نیروی خستگی اثر از چهار نخ، بهبود ارتباطات، اتصالات: با استفاده از سیم پیچ می تواند پیچ ​​را با سوراخ پیچ در انحراف زمین و دندان را حذف کنید و بار را به طور مساوی توزیع کنید، برای بهبود ظرفیت و مقاومت خستگی تاثیر رشته ارتباطات می توان در سرامیک، چوب، شیشه و دیگر سخت و شکننده و آسان برای شکستن اتصال مواد استفاده می شود. جلوگیری از پدیده های تقسیم بندی
5. در معرض زنگ زدگی: سیم پیچ را از خواص مواد خود و چراغ آن، استفاده می شود در مرطوب مرطوب و دیگر محیط های خشن، پایه زنگ زده است، جلوگیری از زنگ چاله ناتو - قادر به حذف و جایگزین ماتریس مرده از دست دادن گران است می تواند در مواد شیمیایی، هوا فضا، تجهیزات نظامی و دیگر موارد بالا مورد استفاده قرار گیرد.
6. مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر حرارت و خوردگی: سیمی بسیار با موضوع به پایان رساندن سطح، می تواند اثر اصطکاک بین موضوع درونی و بیرونی و خواص مقاوم در برابر خوردگی خود و مقاومت در برابر درجه حرارت بالا را کاهش می دهد. می توان برای حذف منظم و نصب مکانیکی استفاده کرد و اغلب حفره های پیچ را در سرویس پسوند چرخان می کند.
7، مقاومت در برابر زمین لرزه، ساختار پیچ شل: بیمه خصوصی در محدوده لرزش قوی و شوک می تواند پیچ ​​ها را قفل سوراخ پیچ حرکت می کند، از دست دادن، اموال قفل شده خود را برتر از دیگر دستگاه های قفل است. می تواند در ماشین های میکرو و تجهیزات گران قیمت، هوا فضا، هواپیما، تجهیزات نظامی و دیگر موارد بالا مورد استفاده قرار گیرد.
8. رفع اشکال: خطاهای مرتب سازی و یا فساد در اصلاح صفحات داخلی، شما می توانید از سیم پیچ ماتریس مرده را وارد کنید، شما می توانید از پیچ های اصلی، سریع و اقتصادی به طور یکسان استفاده کنید. به عنوان مثال، مانند بلوک موتور، قطعات نساجی، قطعات آلومینیومی، چاقو تراش، مانند سوراخ پیچ و مهره آسیب دیده و از بین بردن، فقط با ضربه زدن دوباره، نصب پیچ های پیچ، دوباره زباله از مرده است.

9. موضوع متریک: متریک ← → Imperial ← → استانداردهای بین المللی با استفاده از موضوع انتقال سیم موضوع سوراخ بسیار ساده و سریع، اقتصادی، عملی و مناسب برای هر گونه صادرات و واردات محصولات.

wire thread insert