موضوع سیم درج کارخانه

ورودی سیم پیچ نوع جدیدی از تعمیر زخم مارپیچی است که می تواند قدرت پیچ پیچ را افزایش دهد، درجه اتصال پیچ پیچ را افزایش می دهد، سطح استرس را افزایش می دهد، و غیره، و همچنین دارای ویژگی های مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر حرارت ، مقاومت در برابر خوردگی، زلزله و کاج. نقش آستین حفاظت کننده خاص در موارد زیر نشان داده شده است:

1. عمر طولانی مدت: به دلیل اینکه آستین محافظتی از جنس فولاد ضد زنگ است، سختی بالایی دارد، قدرت آن را افزایش می دهد و از خروج جلوگیری می کند، هرج و مرج پدیده ای رخ می دهد.

2. قدرت را اضافه کنید: درج سیم پیچ را می توان در نرم، مانند آلومینیوم، منیزیم، چوب، چوب، پلاستیک، Xiang، و غیره استفاده از مواد کم قدرت، اجتناب از فریبنده، اشتباه و غیره

3. افزایش: در داخل ورقه سیم می تواند در قطعات بدن نازک با اتصال قوی بدون اضافه کردن یک سوراخ مارپیچ استفاده شود.

4. سازگاری خوب و ظرفیت تحمل خوب و Acie قانون: ورودی سیم می تواند توسط حذف و مدل بین پیچ و حلزون تقسیم شده، و ظرفیت تحمل و Acie قانون قدرت از موضوع پیچ بالا

5. ضد خوردگی: ویژگی های ماده آستین موضوع فولاد ضد زنگ و سطح آن بسیار صاف، در مرطوب، خوردگی و دیگر محیط زیست استفاده می شود، سبب زنگ زدگی substrate نمی شود، جلوگیری از از دست دادن thread kongxiu و جایگزین گرانیت substrate.

6. مقاومت در برابر سایش، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر خوردگی: درخت حلزونی از سطح سیم پیچ بسیار بالا است و می تواند نیروی اصطکاک بین نخ دنده داخلی را کاهش دهد و مشخصات آن نیز با درجه حرارت بالا و مقاومت در برابر خوردگی مجهز شده است. می تواند برای جداسازی مکرر، نصب قطعات مکانیکی و SWIRL مکرر استفاده شود، عمر مفید آن را افزایش می دهد.

7. زمین لرزه، کاج: Shu ویژه نوع ورودی سیم پیچ نوع قفل می تواند پیچ ​​را در ارتعاش قوی و قوی و حلقه مشت زدن قفل. آن شل نیست، قفل آن می تواند بهتر از قفل آن باشد. می توان برای ابزار آلات، تجهیزات دقت و انرژی گرانبها، و همچنین هوا فضا، هواپیما، تجهیزات نظامی و سایر الزامات ضریب بالا بیمه استفاده شود.

8. آسان برای تعمیر: استفاده از آستین محافظ رشته برای آوردن ماتریس از مرده هنگامی که خطای پردازش موضوع و یا تعمیر موضوعات آسیب دیده، و می تواند از پیچ اصلی، هر دو سریع و مقرون به صرفه استفاده کنید. به عنوان مثال، به عنوان مثال، دستگاه ماشین هیزم، ماشین چرخش، قطعات ماشین آلومینیومی، چاقو ماشین تراش و غیره به علت سوراخ آسیب دیده از بین می رود، فقط برای قرار دادن آن در مواد جدید، مواد زائد می تواند تجدید شود.

11.jpg