ابزار برق

ابزار برق
جزئیات محصول

نحوه استفاده از ابزارهای قدرت

1 با استفاده از ابزار برق با دقت آن را رها نکنید و تحت تأثیر قرار نگیرید. بهتر است هنگام استفاده از بالانسر برای آویزان کردن آن استفاده کنید.

2 هنگام تعویض ابزار نصب ، ابتدا باید تأیید کنید که سوئیچ برق در حالت "خاموش" است و سیم برق را از پریز خارج کنید.

3 گشتاور را مطابق با مدل مشخصات تنظیم کنید. به طور کلی ، آن را با توجه به مشخصات مورد نیاز مشتریان هنگام ترک کارخانه تنظیم شده است. مهره دوک نخ آداپتور بسته به عمق آستین نصب شده قفل شده است. دو مهره موقعیت یابی باید به یکدیگر قفل شوند. می توان آن را با یک کولیس ورنیه اندازه گیری کرد که در معرض قرار گرفتن قسمت جلویی آداپتور و طول باند آداپتور برای قرار دادن عمق نخ مورد نظر قرار دارد.

4 بند منافذ آداپتور را داخل شکاف کشویی واحد اصلی قرار دهید ، با توجه به نیاز مشتری ، جهت شکاف را در آستین خارجی آداپتور تنظیم کنید. جهت قرار دادن شکاف باید برای اپراتور راحت باشد که آستین دسته را قرار دهد. برای قفل آداپتور از مهره ثابت آداپتور استفاده کنید.

5 سوئیچ مستقیم را به موقعیت معکوس "R" منتقل کنید و دستگاه استارت را فشار دهید. هنگامی که منافذ آداپتور به طول بیشتر از طول آستین سیم مورد نیاز به شکاف پیچ خورده است ، دستگاه استارت را رها کرده و سوئیچ مستقیم-معکوس را به موقعیت "F" رو به جلو منتقل کنید ، آستین پیچ سیم نصب را درون شکاف قرار دهید و دسته نصب آستین شاخه به جلو است ، و آچار با آستین ساق به صورت عمودی با سوراخ پایین نخ آستین نخ تنظیم شده است. دستگاه شروع را فشار داده و در ساقه پیچ کنید. با رسیدن به عمق نخ تنظیم شده توسط دستگاه موقعیت یابی ، ابزار قدرت به دلیل موقعیت مکث می شود. در این زمان ، دستگاه شروع را آزاد نکنید. ابزار قدرت به طور خودکار در جهت مخالف می چرخد تا از سوراخ رزوه خارج شود. به محل اصلی بروید و نصب کامل است.

6 اگر می خواهید در حین نصب به یک جهت بچرخید ، کافیست سوئیچ رو به جلو / عقب را در جهت چرخش به موقعیت "F" یا "R" تغییر دهید و بر روی استارت کلیک کنید.

Hot Tags: ابزار برق ، تولید کننده ، کارخانه ، عمده فروشی ، فروش مستقیم تولیدکننده ، با گواهینامه ISO
پرس و جو

You Might Also Like