ابزار نصب ساده

جزئیات محصول

ابزار نصب ساده

مفهوم باریک سیم های فولادی Lo از سیم های فولادی Lo ابزار نصب به طور خاص آچار نصب است ، که عمدتا برای گل میخ فولاد در نصب سوراخ پایین پیچ مورد استفاده قرار می گیرد ، اصل اساسی آن این است که مجموعه سیم های فولادی مارپیچ از طریق یک پیچ راهنما ، مجبور به کوچک کردن قطر ، به منظور موفقیت در پایین ، به آچار نصب دستی و اتوماتیک تقسیم شده است. مجموعه عمومی ابزارهای نصب سیم فولادی مارپیچ شامل موارد زیر است:

1 ، شیر: برای پردازش سیم فولادی در داخل نصب سوراخ پیچ موضوع مورد استفاده قرار می گیرد.

2 ، آچار نصب: مجموعه های مارپیچ سیم فولادی را به سوراخ نخ.

3 ، دستگاه رانش: برای نصب سیم شکسته از یک شاخه پیچ استفاده می شود.

4 ، دستگاه پوشش را حذف کنید: برای خارج کردن سوراخ پیچیده در مجموعه های مارپیچ سیم فلزی استفاده می شود.

5 ، سیم پیچ اتصال: برای نصب تست سیم فولادی در داخل سوراخ پیچ پیچ استفاده می شود.

دامنه برنامه

سیم فولادی پس از تست کار طولانی مدت در یک محصول ، یک ساختار پیچ قابل اعتماد ، عملکرد خوب ، آسان برای استفاده است. قطعات می توانند در صنایع مختلف مورد استفاده قرار گیرند ، از محصولات پیچ استفاده می شود ، از جمله موارد مورد استفاده در: صنعت هوافضا ، کشتی سازی ، صنایع دفاعی ، صنعت خودرو ، الکترونیک سخت افزاری ، انواع ماشین آلات

مزایای

1.Polong عمر خدمات: از آنجا که پیچ سیم از جنس استنلس استیل ، سختی بالا است ، باعث می شود پایه نرم ده ها تا صدها قطعه طول عمر افزایش یابد. استحکام خود را افزایش داده است ، بلکه از دزدگیر شدن ، دست و پنجه نرم کردن بی نظیر جلوگیری می کند.

مقاومت اتصال 2.Increase: نرم ، مانند شدت کم می تواند برای مواد آلیاژ آلومینیوم و منیزیم ، چوب ، پلاستیک ، لاستیک و غیره به راحتی تغییر شکل و مقاومت در برابر مواد کم استفاده شود ، از ابریشم لغزنده جلوگیری کنید ، پدیده ای مانند دندان اشتباه.

3. با افزایش سطح یاتاقان می توان به اتصال قوی احتیاج داشت و قطر سوراخ پیچ قسمتهای نازک بدن را اضافه نکرد.

4- افزایش ظرفیت تحمل اتصال نخ و مقاومت خستگی: با استفاده از سیم فولادی می توانید پیچ پیچ و انحراف سوراخ پیچ بین پیچ و نوع دندان را از بین ببرید ، بار را به طور یکنواخت توزیع کنید ، به منظور بهبود ظرفیت تحمل نخ پیچ اتصالات و مقاومت در برابر خستگی. قابل اتصال در سرامیک ، پلاستیک ، شیشه و سایر اتصالات شکننده مواد شکننده سخت است. به طور موثر از پدیده پارگی جلوگیری می کنید.

مرگ 5.Rust: مارپیچ سیم فولادی ویژگی های مواد را به خود اختصاص داده و سطح آن بسیار صاف است ، استفاده از آن در محیط های سخت مانند رطوبت ، خوردگی ، ماتریس تطابق زنگ را ایجاد نمی کند ، از اجتناب از سوراخ های زنگ زدگی نمی توان استفاده کرد. ضرر ماتریس گران را حذف و جایگزین کنید. قابل استفاده در صنایع شیمیایی ، هواپیمایی ، تجهیزات نظامی و سایر ضریب بالای بیمه موردنیاز است.

6. مقاومت در برابر باد ، مقاوم در برابر حرارت ، ضد خوردگی: همانطور که مارپیچ سیم فلزی سطح سطح بسیار بالایی را تنظیم می کند ، می تواند به طور موثری اصطکاک بین پیچ پیچ داخلی و خارجی مواد را کاهش دهد ، بلکه از مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، خاصیت ضد خوردگی نیز برخوردار است. اغلب می توان برای از بین بردن ، نصب قطعات و اغلب چرخاندن سوراخ پیچ ، عمر آن را طولانی تر کرد.

7.Earthquake ، جلوگیری از شل: نوع پیچ قفل سازه ویژه در لرزش قوی و محیط شوک باعث پیچ در سوراخ پیچ ، سست نیست ، قفل بهتر از دستگاه قفل دیگر است. می توان برای تجهیزات برق ، ابزار و کنتور ، دقت و هوا فضا ، هواپیمایی ، تجهیزات نظامی و سایر ضریب بالای بیمه مورد نیاز استفاده کرد.

تعمیر و نگهداری آسان: در صورت بروز خطاهای پردازش پیچ و یا آسیب در تعمیر رشته داخلی ، با استفاده از سیم فولادی می توانید یک ماتریس پیچ بسازید ، و می توانید از پیچ اصلی ، سریع و اقتصادی استفاده کنید. نمونه های ساده ای از قبیل بلوک موتور ، قطعات ویژه نساجی ، انواع قطعات آلومینیومی ، چاقو تراشیده بعداً به دلیل آسیب سوراخ پیچ ، ضرب و شتم ، دوباره ضربه بزنید تا زمانی که نصب پیچ ، سطل زباله به زندگی بازگردد.

9. متریک تغییر شکل پیچ دندان سیستم: با استفاده از مجموعه های مارپیچ سیم فولادی برای متریک لطفا - اینچ لطفا - سوراخ موضوع بین المللی استاندارد ، بسیار مناسب ، سریع ، اقتصادی ، عملی ، قابل استفاده برای هر گونه محصولات وارداتی و صادراتی است.

مجموعه های مارپیچ سیم فولادی فرآیند مونتاژ

با حفاری ، بهره برداری ، نصب مجموعه سیم ، نصب دسته محوری چهار مرحله اصلی ، در زیر مشاهده کنید:

1 ، حفاری

از جدول استفاده کنید اندازه حفاری را انجام دهید ، عمق حفاری از L2 برابر یا مساوی است. توجه به عدم حفاری در مخروط ، انتخاب مته آسان و پوشیدن آن آسان نیست ، در تراشه قرار نگیرید ممکن است باعث آسیب شود. حوصله پس از مجاز به خنثی کردن ماهیت کم رنگ شدن ، عمق کم رنگ نباید بیشتر از 0.4 P باشد ، خسته کننده ضد بیش از حد برای مجموعه نصب سیم مضر است.

ابزار نصب 4881.png

2 ، ضربه زدن

با توجه به مشخصات مربوط به مجموعه های سیم شیر ویژه برای ضربه زدن ، ضربه زدن باید از طول طول سیم فراتر رود ، تا تمام سوراخ بهره برداری ، بهره برداری از دقت تصمیم گیری در نهایت منطقه استاندارد تحمل سوراخ پیچ استاندارد ، کاربر می تواند با توجه به دقت لازم از سوراخ پیچ ، روش های ضربه زدن به روش مناسب و روش روغن کاری ، ضربه زدن به سوراخ کور به زور در صورت لزوم ، به منظور جلوگیری از شکسته شدن شکاف.

باید تمیز بعد از ضربه زدن به سوراخ پیچ پیچ ، اسلحه هوای فشرده در دسترس برای انفجار ، سوراخ های کور همچنین باید به سوراخ اسلحه اسپری از پایین استفاده شود برای تمیز کردن طولانی ، همچنین می توانید از یک روش تمیز کردن برای تمیز کردن استفاده کنید.

ابزار نصب5686.png

ابزار نصب5795.pngابزار نصب5899.png

3 ، نصب

مجموعه ای از آچارهای دستی نرم افزاری نصب شده از ابریشم ، ست های ابریشمی از شکاف در آستین ، دوک نخ از طریق سیم پیچ گیر شده برای نصب دسته و پیچ در بوت راهنمای ، بر روی پایه ، سوراخ های پیچ چرخاندن چرخ های عقب چرخشی عقربه های ساعت. نصب کوچک و نخ درشت 14 ars یا بیشتر هنگام نصب مجموعه ابریشم ابریشم هنگام استفاده از شکاف نوع "T" یا آچار پیچ ساده برای نصب ، اما باید توجه داشته باشید که روی مجموعه ابریشم نصب شده روی دسته محوری بزرگتر کار نکنید. برای جلوگیری از بستن بی نظمی یا نصب دسته خراب است.

ابزار نصب 6567.png

4 ، نصب و راه اندازی شکسته را کنترل کنید

سوراخ ، می خواهید برای نصب مجموعه های سیم از محور ، رانش به طور کلی استفاده از نصب دسته تراز ، با حدود 200 گرم تپش چکش می توانید حذف کنید ، برای بیش از 18 2.5 2.5 مجموعه ابریشم درشت و مجموعه ای از نخ ظریف بالاتر از 14 1. 1.25 ابریشم ، با انبردست سوزن بینی و خم برای نصب دسته می تواند برداشته شود.

5 ، مجموعه های مارپیچ سیم فولادی را خارج کنید

مشکلات در طی مراحل نصب یا به دلیل زمان تنظیم سیم خیلی طولانی است ، می توان از آن جدا کرد ، باید از آستین ، دستگاه آستین که درون یک دسته ابریشم سوراخ داخلی روی دسته قرار می گیرد با چکش زدن ، استفاده کنید ، پایین با دست نگه دارید دسته را به نخ چرخش تنشی می تواند مجموعه های سیم را از بین ببرد.

ابزار نصب7373.png

Hot Tags: ابزار نصب ساده ، سازنده ، کارخانه ، عمده فروشی ، فروش مستقیم تولیدکننده ، با گواهینامه ISO
پرس و جو

You Might Also Like