ابزار نصب ساده

چت کن
جزئیات محصول

نصب ابزار

حس باریک مجموعه Lo Lo مجموعه ابزار نصب سیم سیم به طور خاص آچار نصب، عمدتا مورد استفاده برای گل میخ فولادی در پیچ پایین سوراخ نصب، اصل اساسی آن است که مجموعه ای از حلقه فولاد از طریق پیچ راهنمای سیم ، کوچک شدن قطر به منظور موفقیت به پایین، را وادار به نصب دستی و اتوماتیک آچار تقسیم شده. مجموعه تعمیم مارپیچی سیم نصب ابزار شامل موارد زیر:

شیر 1: مورد استفاده برای پردازش سیم داخل نصب و راه اندازی یک سوراخ پیچ موضوع;

2، نصب آچار: فولاد سیم مجموعه مارپیچ به سوراخ کن;

3، اندازه دستگاه: مورد استفاده برای نصب سیم شکسته ساق پا پیچ;

4، حذف پوشش دستگاه: برای حذف به سوراخ رزوه در مجموعه های مارپیچی سیم;

5 موضوع وصل گیج: test نصب سیم داخل سوراخ پیچ استفاده می شود.

نرم افزار

سیم پس از test کار طولانی مدت در یک محصول، ساختار پیچ است قابل اعتماد, عملکرد خوب, آسان برای استفاده. قطعات در صنايع مختلف به استفاده از محصولات پیچ استفاده می شود، هدف، است که مانند استفاده در: هوا و فضا صنایع کشتی سازی صنایع دفاعی صنعت خودرو سخت افزار الکترونیک، انواع ماشین آلات

مزایای استفاده

1. عمر طولانی: چون سیم پیچ فولاد ضد زنگ مواد بالا ده ها افزایش نرم پایه را به صدها قطعه موضوع زندگی; افزایش قدرت خود، اما همچنین جلوگیری از tripping، نظم دست و پنجه نرم.

2 افزایش قدرت اتصال: مانند شدت کم برای آلومینیوم و منیزیم آلیاژ مواد چوب پلاستیک لاستیک و غیره آسان برای تغییر شکل و کم مقاومت مصالح استفاده می شود، نرم، ابریشم لغزنده پدیده مانند دندان اشتباه جلوگیری از.

3 افزایش سطح تحمل می تواند مورد استفاده قرار گیرد به نیاز به ارتباط قوی و قطر سوراخ پیچ نازک و مکانیزم اضافه نکنید.

4. افزایش ظرفیت تحمل اتصال رزوه و استحکام خستگی: با استفاده از سیم می تواند از بین بردن پیچ پیچ و پیچ سوراخ انحراف بین نوع زمین و دندان، بار به طور مساوی توزیع شده تا بهبود ظرفیت تحمل پیچ را موضوع اتصالات و مقاومت خستگی. می تواند در سرامیک و پلاستیک و شیشه و چفت و بست سخت شکننده شکننده اتصال مواد دیگر استفاده می شود. به طور موثر جلوگیری از پدیده پارگی.

5 زنگ مرگ: سیم مارپیچی ویژگی مواد خود را تنظیم می کند و سطح آن بسیار صاف است، استفاده در محیط های سخت مانند رطوبت، خوردگی، نمی ماتریس تطبیق زنگ، جلوگیری از به خاطر زنگ سوراخ کن نمی تواند حذف و جایگزین ماتریس های گران قیمت از دست دادن. در صنایع شیمیایی دیگر ضریب بالا مورد نیاز بیمه حمل و نقل هوایی و تجهیزات نظامی استفاده می شود.

6.Wear مقاوم در برابر، مقاوم در برابر حرارت، مقاوم در برابر خوردگی: به عنوان حلقه سیم پرداخت سطح بسیار بالا را تنظیم می کند، می تواند به طور موثر کاهش اصطکاک بین موضوع پیچ داخلی و خارجی از مواد خود را بلکه باید دمای بالا مقاوم در برابر، ویژگی های مقاوم در برابر خوردگی. اغلب می توان به حذف و نصب و راه اندازی قطعات و اغلب پیچ سوراخ به نوبه خود، آن عمر را طولانی.

7.Earthquake، جلوگیری از شل: نوع قفل پیچ سازه های خاص در محیط های لرزش و شوک قوی خواهد شد قفل پیچ در پیچ های سوراخ نه شل قفل بهتر از دیگر دستگاه قفل است. می تواند به تجهیزات برق، ابزار و متر، دقت و هوا و فضا، حمل و نقل هوایی، تجهیزات نظامی و دیگر ضریب بالا بیمه مورد نیاز استفاده می شود.

8 تعمیر و نگهداری آسان: در صورت از پیچ پردازش خطا یا آسیب به ترمیم موضوع داخلی سیم فولادی با استفاده از ماتریس پیچ باعث می شود، و پیچ اصلی سریع و اقتصادی استفاده می. مثال ساده مانند بلوک موتور نساجی ویژه قطعات انواع قطعات آلومينيومي تراش چاقو scrapped بعد به دلیل آسیب سوراخ پیچ دوباره بهره برداری تا نصب پیچ سطل زباله برای زندگی آینده است.

9. سیستم متریک پیچ تحول دندان: استفاده از سیم های فولادی مارپیچ مجموعه برای متریک لطفا - اینچ لطفا - سوراخ موضوع استاندارد بین المللی است بسیار مناسب سریع اقتصادی عملی، به هر گونه واردات و صادرات محصولات.

مجموعه سیم مارپیچی از فرایند مونتاژ

توسط حفاری، بهره برداری، نصب سیم مجموعه, محوری دسته نصب و راه اندازی چهار مرحله اصلی, پایین را نگاه کنید:

1، حفاری

جدول آیا استفاده از اندازه حفاری, حفاری عمق بزرگتر یا مساوی به L2 است; توجه به مته در مخروطی مته است نه آسان به را انتخاب کنید و جدی می پوشند نمی پاییز به تراشه ممکن است باعث آسیب. حوصله پس از مجاز به چاقو طبیعت عمق dimpling، dimpling نباید بیش از 0.4 P باشد، خسته کننده ضد حد بد برای سیم دستگاه نصب است.

Installation tool4881.png

2 بهره برداری

با مشخصات مربوطه از مجموعه سیم لوله کشی مخصوص برای بهره برداری، بهره برداری باید طول بیش از طول سیم به تمام سوراخ بهره برداری بهره برداری دقت تصمیم نهایت استاندارد استاندارد پیچ سوراخ منطقه تحمل، کاربر می تواند بر اساس به دقت مورد نیاز سوراخ پیچ به روش مناسب و روش روانکاری کور سوراخ به اجبار زمان مناسب به منظور جلوگیری از شیر شکسته بهره برداری بهره برداری.

باید پاک شود پس از بهره برداری پیچ سوراخ موجود تفنگ هوا به ضربه فشرده، سوراخ کور نیز به سوراخ تفنگ اسپری از پایین به تمیز کردن بلند باید قرار گیرد، همچنین روش های تمیز کردن را به تمیز کردن استفاده کنید.

Installation tool5686.png

Installation tool5795.pngInstallation tool5899.png

3 نصب

به طور معمول برنامه آچار دستی مجموعه مجموعه ابریشم، ابریشم از شکاف در آستین دوک نخ ریسی از طریق مجموعه سیم گیر نصب دسته و به بوش راهنمای در پایه، پیچ سوراخ جهت عقربه های ساعت چرخش اسپیندل پیچ نصب شده. نصب کوچک و 14 x 2 یا درشت تر موضوع وقتی مجموعه ابریشم، ابریشم نصب به هنگامی که استفاده از حافظه های نوع "T" یا آچار سر پیچ ساده به نصب است، اما باید با توجه به در ابریشم مجموعه دسته نصب بزرگتر محوري به نظم قلاب جلوگیری از اعمال ندهید پرداخت ، یا نصب دسته شکسته است.

Installation tool6567.png

4، دسته نصب شکسته

سوراخ، می خواهم به نصب دستگاه سیم راندگي تراست به طور کلی استفاده از نصب دستگیره تراز با حدود 200 گرم تپش چکش می تواند حذف، بیش از 18 x 2.5 درشت نخ ابریشم مجموعه و مجموعه ای از موضوع بالا 14 x 1.25 ابریشم با بینی سوزن ریز انبردست و خم می تواند به نصب دسته برداشته شود.

5, را از مجموعه های مارپیچی سیم

روند مشکلات در هنگام نصب و یا به دلیل سیم تنظیم زمان بسیار طولانی است، می تواند برداشته شود باید استفاده آستین، آستین دستگاه به ابریشم مجموعه درونی سوراخ در دسته با تپش چکش با دست نگه رسیدگی به موضوع کشش نخ ریسی را می کشد کردن مجموعه سیم.

Installation tool7365.png

Changling یک کارخانه ابزار معروف با تولید کننده محصولات فروش مستقیم و گواهینامه ایزو است، خوش آمدید به سیم عمده فروشی سیم نصب ساده از ما.

پرس و جو