مارپیچ fluted شیپور خاموشی

جزئیات محصول

به عنوان "شیپور خاموشی خیابان" سیم موضوع درج شیر نیز به نامیده می شود (جایی که "سنت" است خلاصه شده از زبان انگلیسی "بطری بازکن")، که شیر ویژه پردازش موضوع سیم وارد حفره های نصب و ابعاد ساختاری با توجه به تولید است استانداردهای ملی مانند GB - 83 خوب ماشینی و دستی سیم، که ممکن است به خوبی استفاده می شود.

سیم شیر درج موضوع را می توان به ماشین آلیاژی شیر دست مشترک فولاد ماشین دست شیر و شیر ویژه تقسیم شده است.

1-آلیاژی شیر ماشینی و دستی: برای آلیاژهای فلزی غیر آهنی مانند Alcan، منیزیم و مس، زمین کمتر از 2.5 میلی متر است و زمین بیش از 2.5 میلی متر است و زمین دو برابر است.

روش برچسب ها: خیابان p × انحراف است کد ویژه موضوع داخلی برای قرار دادن موضوع سیم.

علامت گذاری به عنوان مثال: لوله کشی مخصوص برای پردازش و نصب مشخصات 8 × 1. 25 پایین درج موضوع سیم موضوع خروجی در آلیاژی مشخص شده به عنوان st8 × 1 استفاده می شود. 25

2. مشترک دستگاه های فولادی و لوله کشی دست: موضوع داخلی مورد استفاده در مواد فلزی مانند فولاد و چدن و فولاد بازیگران، و غیره، دو شیر است.

3. ویژه شیپور خاموشی می تواند طراحی و تولید بر اساس نیازهای مشتریان. به عنوان مثال، در نرم آلومینیوم مس وارونه و حرکت صعودی مطبوعات دست شیر شیر دستگاه ویژه برای واحد مشترک فولاد بهره برداری، لوله کشی استیل, تخت پایین شیر برای کور سوراخ پیچ شیر آب شیر موضوع، و غیره.

TAP8.jpg

Changling معروف ابزار کارخانه با تولید کننده فروش مستقیم محصولات و صدور گواهینامه ایزو، خوش آمدید به عمده فروشی سیم مارپیچ fluted شیپور خاموشی از ما است.
پرس و جو
[[ImgSrc-PhoneChat]]