شیپور خاموشی Spiral-فلوریدا

جزئیات محصول

موضوع سیم به کار رفته در شیر نیز به عنوان "شیپور خاموشی" نامیده می شود (که در آن "st" از انگلیسی "corkscrew" خلاصه می شود)، که یک شیر مخصوص برای پردازش سوراخ سوراخ سوراخ سیم است، و ابعاد ساختاری بر اساس به استانداردهای ملی، مانند GB-83، دستگاه Fine و سیم دستی که ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.

موضوع سیم وارد کردن شیر را می توان به دستگاه های سبک آلیاژ، شیر دست، ماشین فولاد مشترک، شیر دست و شیر های ویژه تقسیم شده است.

1. آلیاژ آلومینیوم و شیر دست: برای آلیاژهای فلزی غیر آهنی مانند آلیاژ آلکانی، آلیاژ منیزیم و آلیاژ مس، زمین کمتر از 2.5 میلی متر است و زمین بیشتر از 2.5 میلی متر است و زمین دو برابر است.

روش علامت گذاری: STD × p st یک کد thread داخلی خاص برای درج سیم پیچ است.

مثال علامت گذاری: شیر مخصوص برای پردازش و مشخصات نصب شده از 8 × 1. موضوع 25 خروجی زیر سیم پیچ در آلیاژ سبک، به عنوان st8 × 1 مشخص شده است. 25

2. ماشین فولادی معمولی و شیر دست: موضوع داخلی مورد استفاده در مواد فلزی مانند فولاد، چدن، فولاد ریخته گری و غیره، شیر دوگانه است.

3. شیپور خاموشی ویژه می تواند بر اساس نیاز مشتریان طراحی و ساخته شود. برای مثال، در آلومینیوم نرم، مس افزایش و بالا رفتن، شیر مطبوعات دست، شیر آب مخصوص برای بهره برداری از فولاد معمولی، شیر برای فولاد ضد زنگ، شیر آب پایین تخت برای سوراخ کور، شیر پیچ، شیر موضوع، و غیره

TAP8.jpg

Changling یک کارخانه ابزار مشهور با تولید کننده محصولات فروش مستقیم و گواهینامه ایزو است، خوش آمدید به سیگنال عمده فروشی Spiral-فلوریدا شیرها از ما.
Hot Tags: شیپور خاموشی Spiral-فلوریدا، تولید کننده، کارخانه، عمده فروشی، فروش مستقیم تولید کننده، با گواهینامه ایزو
پرس و جو

You Might Also Like